Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem hízik a félperzsa...

Miért nem hízik a félperzsa cicám? (kép)

Figyelt kérdés

Apum szerint girhes gebe rühes dög (alapból nem szereti a macskákat) úgy hívja h RÜHES!! mikor nem is az de nem ez a lényeg

Van etetve igaz nem konzerv hanem száraz táp és ami házilag megmarad. De egyszerűen tiszta gebe.

július 1.-én lesz 1 éves.

Anyukája (2 évesen) apukája (1 évesen) halt meg mikor 2 hónapos volt.

A cicám apai nagypapája perzsa a szőrt le kell számítani róla és úgy nézni a képet.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Nagyon szeretem és nem akarom, hogy bármi baja legyen az én kis Fufu cicámnak:)


2011. jún. 13. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem látom a képeken a testét, de ha aggódsz akkor vidd el a dokihoz egy kivizsgálásra
2011. jún. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert ilyen alkat is, meg egy évesen még kamasz. 1,5-2 éves korukra érik a végleges formájukat, méretüket, alkatukat!

tehát még nő, azért nyúlánk, ennyi!

2011. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát tényleg nincs valami jó kondiban...

Ivartalanítva van? OLtatva? Rendszeresen féregtelenítve?

Ha ezeknek csak az egyikére is NEM a válaszod, akkor az nagy baj. (hozzáteszem: a szülei hogy haltak meg ilyen eszméletlenül fiatalon?)

Ha a kérdések mindegyikére IGEN a válaszod, akkor valószínűleg a táplálkozása hiányos. Biztos mindig ő eszi meg a neki szánt kaját? És nem jön esetleg egy erősebb környékbeli macska aki eleszi előle? Kijárós macskáknál ez megeshet.

Azt aláírom hogy 2 éves koráig még formálódik a macska, de azért ennek a kondíciója szemmel láthatóan nem az igazi (persze nem is olyan borzalmas), az én macskáim is növésben vannak még, de marhára nem így festettek 1 évesen.

2011. jún. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az anyukáját megmérgezték az apukáját elütötte az autó.
2011. jún. 14. 05:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj. Az én macskám is most töltötte az 1. évét, és olyan nyurga, hogy rossz ránézni. El is vittem dokihoz, de azt mondta, hogy ebben az időszakban még nyúlnak, később fognak hízni.

Esetleg ha nem volt féreghajtózva az pótold.

2011. jún. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fehérjedús táp.
2011. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!