Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a felnőtt...

Mit csináljak a felnőtt macskával? Hazahoztam két kismacskát, azt hittem a felnőtt macskám egy-két nap alatt megszokja, de nem így lett. Nagyon pipa. Mennyi idő kell még neki? Együtt hagyhatom a kicsikkel? Félek hogy bántja őket?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Verd agyon.
2011. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ivartalaníttasd, lehetőleg mind a hármat
2011. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Össze fognak szokni, de az nem 1-2 nap. (hanem 1-2 hét)

Próbáld etetésnél összeszoktatni őket, úgy, hogy külön edényben kapnak, amit mindig közelebb raksz egymáshoz.

A felnőtt macska nőstény, vagy kandúr ?

2011. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Ja, és az első válaszolód egy idióta, megsimogatnám szívesen.
2011. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,h összeszoknak-e valaha.

Attól is függ,h a te cicád mennyi idős már.Én mikor találtam 2-3hónapos kiscicát,és hazahoztam az enyémhez(7éves), nem nagyon szoktak össze pedig már eltelt 2-3hónap.Mikor megkérdeztem orvosokat,azt mondták,h ilyenkor a "nagy"-al többet kell foglalkozni,h lássa,h szereted ugyan úgy és nem lett lecserélve.

Külön kaja,külön wc,külön szoba a 2 cicának,amit persze én sem tudtam megoldani,de ezt kéne...

Nekem nem hinném,h valaha is összeszoktak volna,de nem lehet tudni.

2011. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A miénk 5 éves volt, mikor kaptunk egy kicsit. Nem bántotta, viszont majdnem belepusztult, mert alig akart enni, nem tisztogatta magát, csapzott lett a szőre és csak feküdt apatikusan. Szerencsére a lányom el tudta vinni a kicsit, pár nap után újra a régi lett.
2011. jún. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A nagy cica ivartalanított ex-kislány, 6 éves. Annyira előrébb jutott a dolog, hogy amikor nem látjuk (este) odaoson a kosarukhoz és szaglássza őket, úgyhogy azért érdekli, hogy mik azok a kis "patkányok" de hát a büszkesége az nem engedi meg, hogy haverkodjanak.


Az elsőnek meg csak annyit, hogy egy ócska, szánalomra méltó, "emberi" hulladék. (ja és ez legyen a legnagyobb boldogságod, hogy fórumokon ilyeneket írogatsz!)

2011. jún. 14. 22:37
 8/10 anonim válasza:

Szia!

A mi cicánk 9 éves volt amikor kaptunk egy kicsit.

Eléggé nehezen szokta meg, mert ugye eddig csak ő volt egyedül és csak a magáénak érezte.

De jött egy másik cica és osztozkodni muszáj vele, mind a lakásban, mind a kajában és mindenben.. :)

2011. jún. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
55%
Etetésnél pont hogy nem szabad őket összeszoktatni. Mindnek egyébként külön tál kell. Ivartalanítás után szoknak csak össze. És ne hagyd őket a naggyal, mert komoly sérüléseket is okozhat nekik.
2011. jún. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem a befogadott 7 éves herélt kandúr vérig sértődött, amikor 2 kicsit hoztam a házhoz.Nem volt többet becsületem előtte :D

Megegyeztünk, övé a padlás és az udvar, a kicsik lehetnek bent, meg esetleg kint.De volt ám cirkusz, ha összetalálkoztak az ajtóban.Rögtön kiment és nem jött be aznap.Átköltözött egy szomszéd, lakatlan házba utána.

2013. jún. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!