Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a szemével?

Mi lehet a szemével?

Figyelt kérdés
A cicámnak be van duzzadva a szeme, nem tudom mitől lehet. Sokszor egyáltalán ki sem tudja nyitni, a szemhéja meg mintha sebes lenne. Szerintem egy nagyobb macska bántotta, mert itt a környéken van egy nagy dög, aki mindig piszkálja. Mitől lehet ez és mit csináljak vele? Nem akarom, hogy tönkremenjen a szeme!
2011. jún. 14. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg megverte szegényt.

Meg kell mutatni állatorvosnak!

ad majd rá cseppeket és/vagy kenőcsöt.

2011. jún. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lee Sung Hyo válasza:
Először is ajánlom figyelmedbe a kamilla teás borogatást a szemre, ami nálunk mindig hatásos volt. Másodsorban pedig mutasd meg állatorvosnak, ő tudni fogja hogy mi a helyzet!
2011. jún. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, délután próbáltam a kamillateát, és mintha jobb lenne.. :) majd csinálom többször is..:)
2011. jún. 14. 20:47
 4/8 anonim ***** válasza:
ja a kamilla tea az jó. Valószínű fiú cicád van, és a nőstényért harcolt, vagy a területért, és kapott egy-két pofont. De nyugi ez természetes ilyen a természetük, harcosak és elevenek, ugyanakkor kis édessek.
2011. jún. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem, lánycica..:) és elég fiatal, valószínűleg őszi..(nem tudom pontosan, mert úgy jött ide hozzánk márciusban.)

Köszönöm a válaszokat, folytatom a kamillateázást!

2011. jún. 15. 10:08
 6/8 anonim ***** válasza:

jaaaa ha lánymacska akkor más a helyzet.

Aranyom akkor a macskádat felcsinálták, vagy fel fogják a közeljövőben:D


Náluk a párzás másképp van. Ha lánycica van, akkor a kandúr megy a lánycicához udvarolni, és végül felcsinálja. Ilyen nagyon nyervogó hangot ad ki párzáskor,és a kandúr általában lefogja, rámászik, és a nyakába harap, és mivel a kandúr van felül történhet kisebb nagyobb baleset, lehet hogy a szeme köré belekarmolt, vagy ilyesmi. Ha pedig bepárzott akkor nagyon hízelgő lesz a kislány. Úgyhogy ezt én nem piszkállásnak hívnám:D


ui: Ha a lánymacska mellett tartassz fiúmacskád akkor megint más a helyzet...

2011. jún. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szóval lehet hogy a macskád terhes...
2011. jún. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kamillával törölgesd át a szemecskéjét.

Legyen egy picit langyos és vattakoronggal csináld.

Hatásos lesz.

2011. jún. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!