Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kandúr vagy nőstény macska?

Kandúr vagy nőstény macska?

Figyelt kérdés

Melyikre voksoltok és miért?Az ivartalanítás után a kandúr ugyan úgy jelölget?Melyik a barátságosabb stb stb...

Köszi a válaszokat!:)


2011. jún. 16. 10:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

a kedvesség nem nemfüggő,hanem,hogy mennyit törődsz vele,mennyit szeretgeted,nálunk nem jelölgetnek az ivartalanított kandúrok,van 2 is és semmi gond nincs velük.nekem nöstény macsekom van és egy kis tündér :

[link]

2011. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
7%
Egyik se.
2011. jún. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
ha nem szereted a macskákat,mit keresel ebben a kategóriában...
2011. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!

Nem tudom minek ír ha nem szereti...biztos unatkozik...

De valamennyire függő én úgy tudom...talán azt hallottam a kandúr jobban szeret emberközelben lenni,a nőstény meg úgymond magának valóbb....de nem is ez a lényeg,hanem úgy általában melyikre voksoltok és az fontos hogy MIÉRT?

Várom még a válaszokat!:)

2011. jún. 16. 12:46
 5/19 anonim ***** válasza:
nekem cirmosom van és imádommmmmmmm
2011. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nekem 16 évig volt egy ivartalanított kandúrom, thai. Ha leültem, már jött az ölembe, felmászott a nyakamig és ott dagasztott. Májelégtelenség miatt el kellett altatni, most két teknőctarka lányom van, ők mentett cicák. Az egyik nem szeret kézben-ölben lenni, de imádja a simogatást, odajön és bökdösi az ember tenyerét az orrával a simiért :)) A másik jön, ölembe ül, hanyattvágja magát és simizni kell a pocakját is.

Szóval, mint írták, nem nemfüggő, hanem cicakarakter a mérvadó. [link]

2011. jún. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

ma 14:11 ahha,biztos jó neked....de milyen nemű?A cirmos nem nemfajta!:)

Utolsó!Nagyon cukik!:)


Egyébként csak statisztikailag érdekel hogy kinek melyik a favorit!

Nekem anyukáméknál van egy 4 éves dagadék,ő ivartalanított lány!:)Nálunk meg két hete van egy testvér páros!:) Ellenkező neműek!Fekete-fehér és cirmos-fehér!

Mivel lánnyal már volt dolgom így nagyjából tudom hogy milyen(azért nagyjából mert az enyém kifejezetten antiszociális és az nem átlagos:D)a fiú még ismeretlen,remélem nem jelölget majd ész nélkül!:)

Természetesen ki lesznek ivartalanítva,már lebeszéltem a dokival,6 hónapos koruk után vihetem őket!:)

Jöhetnek a voksok ezerrel és köszi az eddigieket!:)A képeket is szívesen megnézem!:)

2011. jún. 16. 16:00
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
éN A KANDURT szeretem. nem kell a kölyköktől tartani. nagyon sok szép kandurom volt már, de mindig odalettek.érdekes módon a nőstények, jobban ittmaradtak, mint a fiuk.. nincsen képem most, de amugy 3an vannak két kandur egy nőstény. nekem inkább a fiuk voltak hizelibbek.
2011. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nőstény:) Nem tudom megmondani h miért!:DD

Nekem az van/volt mind a 2. Az eggyik folyton jött és bár ölbe nem ült le nem szállt az emberről. A másik kifejezetten egygazdás és ölben utál lenni de a simit imádja:)

2011. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
van 2 ivartalanított kandúrom és 1 aki ivartalanítás előtt áll és van nőstény is ő még csak fogigátlót kap, de tünemény cica, nagyon nyugodt és kedves. szóval barátságosság attól függ mennyit foglalkozol vele + számít a cica személyisége is. az ivartalanított kandúr jelölget még (ő 2 évesen lett ivartalanítva) de nincs szaga, aki ivarérés előtt lett ivartalanítva őt még nem láttam jelölni az 1 év alatt. olyan cicát válassz amelyik tetszik :)
2011. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!