Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám költözteti a kölykei...

A macskám költözteti a kölykeit. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A macskám az egy hetes kölykeit költözteti,de nem is akárhova,hanem az ágyamba.Most mit csináljak vele?A helyük az ágyam mellett volna,egy puha párnákkal kibélelt kosárban,de most megállás nélkül viszi őket az ágyamba...
2011. jún. 16. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Világos a feladat, nem? Helycsere. Te meg költözhetsz a kosárba. Az ágy a macskádnak kell. :)
2011. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Költözz az ágy mellé... a macskával meg úgy sem tudsz mit csinálni
2011. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ilyen ez ha lakásban van az állat.
2011. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Amikor fialt, az hol volt?

Mert az én macskám is el szokta vinni, de én mindig oda viszem ahol megfialt, és azóta nem vitte még el.

2011. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Tedd a kosarat egy nyugis helyre és takard le valamivel. Illetve naponta max egyszer kiscicázz és amikor lehet éreztesd az anyacicával, hogy még mindig ő az első számú macska a háznál.
2011. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pontosan ott,az ágy melletti kosárban fialt,1 hete.Ha visszarakom a kicsiket,kezdi újra odavinni őket.
2011. jún. 16. 15:32
 7/12 anonim ***** válasza:

Biztonságos helyre próbálja vinni őket. Természetes dolog, hogy időnként arrébb költözteti a kölykeit.


Az ággyal nem tudok mit kezdeni. Tedd őket vissza a kosárba. Előbb-utóbb máshová viszi majd őket.

2011. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most elraktam a paplanokat,mert eddig a paplan alá tette be a kölykeit.Idáig bevált,most ott fekszik a kosárban:)
2011. jún. 16. 15:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Nézd, amikor anno az én macskám szült, szakadt az eső, és a kismacskák, 10.. a kertben voltak a kosárban. Kimentem hozzájuk, addigra szőrén szálán mind eltűnt, és már a kertben sem voltak sehol... Szerintem örülj, hogy a macskád csak az ágyadba költöztetni a kölykeit, mert ha nem benti macska lenne,lehet hogy választana egy olyan helyet, ahol soha többé nem találnád meg őket. Én azóta sem tudom, hová szállította a macskám a kölykeit ... Egyetlenegy lett meg, aki valamiért ott maradt a bokor alatt(őt MÉG nem tudta magával vinni akkor).
2011. jún. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó régen nagyanyám fekete macskája eltűnt, egész nap kerestük, mert vemhes volt. Aztán este sötétben, ahoyg szokta nagyi lefeküdt, sikitva ugrott ki az ágyból, mert a lábánál odafialt a macska. Az ágyába! Nem is volt lakásban tartott macsek.
2011. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!