Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Micsináljak vel? Hogy foglalja...

Micsináljak vel? Hogy foglaljam le?

Figyelt kérdés
Kaptam egy kiscicát. Nagyon aranyos és Cukor a neve : ))) Egész délelött velevoltam és délután csak nyávog ha kicsit bejövök. Még nagyon pici és szerintem nem szeret egyedül. Ezért mindig kimegyek hozzá vagy beviszem de ha leülök a gép elé rögtön jáccani akar. Vele eggyütt két macskám van de a másik már öreg + egy kutyám. Mégegy állatot nemnagyon szeretnék.
2011. jún. 17. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
mennyi idős a cica?? Hát meg kell szoknia a helyzetet, el kell hogy foglalja magát, ne szokasd ugy hogy mindig van vele valaki. én mindig két kiscicát hoztam el, igy együtt nőttek fel, és tudtak játszani... ugye az egyedüli cica nyávog mindig.
2011. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát még elég kicsi.. én is kettőt akartam hozni csak nemakarok annyi macskát.. max ha meghal a nagyobbikk. de nem olyan nyávogós mert csak ritkán szólal meg de ha nyávogni kezd akkor azt annyira hangosan meg keservesen hogy még az ucca végén is hallják..
2011. jún. 17. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!