Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a macskám?

Miért csinálja ezt a macskám?

Figyelt kérdés
Van négy kismacskája akik körül belül 3-4 hetesek.Kivette őket a dobozból, de az egyiket benne hagyta! Mért? Amikor kimentem hozzá feküdt a földön és szoptatta a kicsiket!
2011. jún. 17. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az éppen aludt, és nem akarta felébreszteni.
2011. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem tudom miért csinálják ezt,de nálunk is volt ilyen,hogy az egyikkel egyáltalán nem törődött.
2011. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És mi lett vele?
2011. jún. 17. 19:41
 4/9 anonim ***** válasza:

A lemaradt kiscicát, mindig tedd a többiek után, akárhol is vannak, tartsd össze őket...

lehet csak nem tud számolni a macskád...

2011. jún. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy szoktam mindig kiveszem ! De az is lehet hogy az a 3-om macska kimászik a dobozból és az az egy meg nem tud vagy nem akar!! Amúgy köszönöm a választ!
2011. jún. 18. 11:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy kicsit le van maradva vagy a szellemi, vagy a testi fejlődésben, nem baj, nekem volt sok ilyen, utol fogja érni a többieket.

Sőt volt egy olyan kölyök is, aki a két hátsó lábára le volt bénulva, nem használta.

Őt is mindig a többiek után raktam, akár a kertbe fűbe, ahol játszottak...és vonszolta magát hogy ő is játszani akar.

A vége mi lett?

A cica felállt a hátsó lábaira is, az inspiráció valószínű segítette az agyat az idegek regenerálódásában...érdekes volt, sosem felejtem el!

2011. jún. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jajj! A cica ereje ! Köszönöm ezt a vantaztikus történetet!
2011. jún. 21. 20:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit, jó egészséget a kicsaládnak!
2011. jún. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

második vagyok,bocsi hogy ilyen későn válaszolok.


előttem szóló történetéről jut eszembe,az a cica is kicsit 'más' volt,olyan kis esetlen.fele akkora,mint a többi,és koszos....összepiszkította magát,és az anyja fújtatott, morgott rá.úgy fogtuk le az anyamacskát,hogy ez a kicsi is ihasson tejet.


most 2 éves:)de kis növésű maradt.biztos beteg volt.mára semmi baja.szép,kedves kandúrka.

2011. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!