Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyávog ennyit?

Miért nyávog ennyit?

Figyelt kérdés

másfél éves ivartalanított házi macskám van.

úgy vettem észre az utóbbi 1-2 hónapban nem találja fel magát.hatalmas kertünk van,ha nem a szomszéd macskákkal játszik,az ajtóban nyávog.

beengedem-megy egy kört a lakásban és megint vernyog az ajtóban.hogy mégiscsak kimenne.állandóan ez megy.

igyekszem foglalkozni vele minél többet,de dolgozok,nem vagyok otthon egész nap.

ötlet?


2011. jún. 17. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Utóbbi egy-két hónapban kapott enni?
2011. jún. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egy nap 3x kap konzerv kaját,mert őfelsége csak azt eszi meg.ennek ellenére egy csomó verebet széttépett már az udvaron.de nem eszi meg őket,csak szórakozik.
2011. jún. 17. 16:16
 3/8 anonim válasza:
Dettó ugyanez a helyzet itt is, mint ami a kérdezőnél.
2011. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ellenőrzi a területét, azért jön-megy ki és be. Nem tudnátok neki macskaajtót létesíteni? Akkor nem kéne ugrálni miatta. Van olyan is, ami mágneses, a cica nyakörvén van az ellenpár és csak ő tud bemenni. (bár az én egyik tavaly januárban kidobott cicámnak az volt a szerencséje, hogy sima ajtó volt, mert így be tudott menni enni és melegedni. Úgy tudták megfogni.)
2011. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyenje van...nekem is van ilyen cicám, hol rájön e, hol nem...

Ha eszik, nem gubbaszt, nem bújik el, a széklete rendben,nem lázas, nem csipás...stb, akkor nem beteg, és ez a lényeg...

2011. jún. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is szokott ilyen lenni,igaz csak egyszer egyszer nem huzamosan,adok neki kaját vizet mindent,de végül akkor kussol el ha kényeztetem
2011. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%

ötlet?

úgy felrúgnám hogy a NASA se számolná ki a röppályáját.

utálom az ilyen macskákat. idegesítő dögök. azt hiszik övék a világ.

a jó édes fenéket.

2011. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi meg utáljuk az ilyen embereket, a primitív réteg képviselője vagy. remélem a kutyákat is rugdosod, mikor ugatnak ok nélkül éjszakákon át, és az emberek nem tudnak élni, aludni tőlük...
2011. júl. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!