Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám egyik pupillája...

A macskám egyik pupillája nagyobb mint a másik. Ez normális?

Figyelt kérdés
Nem nagy az eltérés, de nem egyforma
2011. jún. 17. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez sohasem normális, vidd minél hamarabb orvoshoz, mert komoly baja lehet.
2011. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vidd azonnal dokihoz,ha tudod,az enyémet tegnap reggel így találtam.2 óra múlva meghalt,végignéztem a szenvedését,még a dokit se tudtuk elérni,mert mindez kora reggel történt
2011. jún. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez csak időközönként jön elő nála, semmi jel, hogy rosszul lenne.
2011. jún. 18. 08:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor is vidd orvoshoz!
2011. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja és az enyém aujeszky-fertőzésbe halt bele,ez a betegség gyógyíthatlan sajnos
2011. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Doki mindenképpen!!! Az Aujeszky-kór (alias álveszettség) nem így néz ki. Orvosi diagnózis nélkül ne ijesztgess senkit!
2011. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Jó, ha elviszed dokihoz, de készülj fel rá, hogy nem tudják megmondani, hogy miért ilyen. Az enyémnek is ilyen, bár mondjuk egy nagyon súlyos fülgyülladásból kezeljük éppen, ami szerintem összefügg, a doki szerint nem. Azt mondta, altatás maradandó utóhatása is lehet vagy rossz esetben daganat. De nem kezdtük el kivizsgáltatni, csak figyeljük, hogy romlik-e, mert egyébként semmi baja (a fülén kívül), eszik, játszik, láthatóan nem zavarja a dolog. Egyébként fülatkától is szokott ez lenni, azért gondoltam én is, hogy a fülével összefügg.
2011. jún. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes hozzászólásokat!
2011. jún. 21. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!