Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap hirtelen meghalt a...

Tegnap hirtelen meghalt a cicám. Szőrnyű ez az egész. Túl fogom tenni magam ezen valaha? A többi lent.

Figyelt kérdés
Tegnap kora reggel bágyadtan találtam Kormi nevű cicám.Az egyik pupillája sokkal nagyobb volt,mint a másik.Behozam a szobámba,adtam neki kaját,de semmit se evett,és alig tudott menni.Hívtuk a dokit,de aznap nem rendelt.Keresett a bátyám egy másik dokit,de közben a cicám egyre rosszabbul lett,sírt,nehezen lélegzett,végül feladta,felsírt hangosan,és már nem vett levegőt többször szegénykém.Mindezt sajnos végig kellett néznem,nagyon szörnyű...tegnapelőtt még semmi baja se volt,fel sem fogom,ami történt
2011. jún. 18. 06:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Sosem fogod túltenni magad rajta! :(
2011. jún. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ez mérgezésnek tűnik. Ez a méreg felhigítja a vért annyira, hogy valamelyik szerve feladja, elpattan valahol egy ér, és elvérzik. Ekkor sírhatott fel utoljára!

A konakion lett volna az ellenszere! Ilyen sürgős eseten nem is szájon át, hanem szurival!

Csak az idő enyhít-enyhít, de nem gyógyít teljesen soha!

Sok erőt Neked!

2011. jún. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
valószínű,hogy Aujeszky-vírust kaphatta el szegény,ma utánanéztem a neten,és az én cicám tüntei teljesen hasonlítanak az Aujeszky vírus tünteivel
2011. jún. 18. 09:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :( Idővel jobb lesz.
2011. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hűha

ne ijesztgess...erről a vírusról nem is hallottam még, máris olvasok utána, köszönöm!

2011. jún. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szívesen,egészen edddig én se hallottam róla
2011. jún. 20. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!