Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha az anyacica elvitte a...

Ha az anyacica elvitte a kölykét, akkor valamikor vissza hozza?

Figyelt kérdés

Már 5 hetes lesz szerdán a kicsi. Kinti macska, de bent az előtérbe a ruhák közé tette először. Magason volt és amikor elkezdett mászni a kicsi, letettem a legalsó polcra, de így is a lépcső tetjén van a szekrény. Ezután felvitte a bátyám szobájába, de ott nem maradhatott, mert a bátyám utálja a macskákat. A tesóm csinált neki helyet máshova, de onnan is elvitte.

Most nem tudjuk hol van. Ennyi idősen is elviheti a kandúr a kicsit? Hogy tudom kideríteni, hogy él-e még vagy hogy hol van?

Én csak kedden megyek haza, 1 hete nem voltam otthon így nem tudok semmit :S


2011. jún. 18. 10:34
 1/10 A kérdező kommentje:
az anyacica vitte mindenhova. Lemaradt, de gondolom egyértelmű.
2011. jún. 18. 10:34
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon életképes és erős macska. És gyönyörű! Meg szeretnénk tartani, ha vissza hozza.
2011. jún. 18. 10:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Megzavartátok,és rossz helyre raktátok át.Meg kellett volna nyugtatni,miután átköltöztetitek.De sebaj!vissza hozza!!!Türelem párnap,.
2011. jún. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nem szabadott volna áttenni őket, de nem tudott volna bemenni a házba amikor nem vagyunk otthon. Remélem nem lesz gond.
2011. jún. 18. 11:00
 5/10 anonim ***** válasza:

1-2 hét múlva leválasztja őket (nem hagyja őket szopizni), és az etetőtálhoz viszi őket!

Türelem!

2011. jún. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most mondta tesóm, hogy keresi és nincs kiszopva a bimbója :(( De 4 hetesen elvihette a kandúr??
2011. jún. 18. 13:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Az meglehet!
2011. jún. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem a kandur 4 hetesen nm viszi el.een ugy hallottam h a kandur csk az elott szokta elvinni amielott eloszor szoptak.sztem csk elrejtette oket vlhova de majd egy ido mulva elojon vagy magatol mikor egy kicsit nagyobb lesz vagy elohozza az anyja .vigyazz mert ha nagyobb koraba jonelo nagyon nehez lesz ot megszeliditeni .ja es az en macskamon sem latszott egyszer h szoptat mikor egy kolyke volt.ugy emlekszem.csk semmii paanik.bizz a macskadban h tud ra vigyazni
2011. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hát a születés(ük) előtt kellet volna egy végleges helyet találni nekik, az anya macska nem tűri a költözködést.

(saját tapasztalat)

2011. jún. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csináltam neki helyet egy eldugott sötét részen, de nem oda szült. Nem az anyamacska vitte el a kicsit, mert nagyon keresi. :(
2011. jún. 23. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!