Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicámnak azért megy a...

A kiscicámnak azért megy a hasa, mert leállt az anyatejről és próbál átszokni a normális kajára?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
A cicáknak eleinte a tehéntejtől megy a hasuk.
2011. jún. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha sokáig tart, vidd el orvoshoz :(
2011. jún. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg. Nekem egy mentett cicám van, ő mikor idekerült, sokáig nagyon lazát ürített, megkérdeztem az állatorvost. Azt mondta, át kell állnia az emésztésének a normális ennivalóra. Próbálj neki főtt rizzsel kevert főtt csirkehúst adni és keverj bele egy pici széntabletta port. Ha nem javul, akkor kérdezz meg állatorvost. A kiszáradásra figyelni kell, itasd meg többször, fecskendővel tölts a szájába vizet.
2011. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az ivással nála nincsen gond, állandóan iszik. Ráadásul vizet, tehéntejet is igyekszünk neki úgy adni, hogy ne túl sokat és szokja a vizet is. Szóval eszik is, iszik is, csak megy a hasa, de nem olyan sokat, csak ma többször is meg kellett takarítani miatta.
2011. jún. 19. 21:47
 5/10 anonim ***** válasza:
én a tehéntejet nem ajánlom mert a macskák laktóz érzékenyek (amit sajnos sokan nem tudnak)vagyis a tejtermékektől megy a hasuk...
2011. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
komolyan? :O akkor miért általános, hogy adnak nekik tehéntejet? :O
2011. jún. 19. 22:39
 7/10 anonim ***** válasza:
sztem azért mert régen a sok öregasszony nem tudott mi kaját adni neki így ezt kapták és ez elterjedt és még mindig sokan adnak a macskáknak mert szeretik.de ez nem biztos és az anya macska tejében meg nincs laktóz ha ez érdekel.
2011. jún. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

jaja ennek én is utánanéztem :)

csak az a fontos, hogy a cicusom jól van :)köszönöm a válaszokat :)

2011. jún. 20. 00:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Nos, akkor javulni fog a hasmenés, ha leállsz a tejjel. Ez egyébként mindig nagy vitát vált itt ki, de Te is tapasztalhatod, van abban valami, hogy nem bírják.
2011. jún. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Viszont szerencsére néhány helyen lehet venni laktóz mentes tejet a macskáknak,a Whiskas forgalmazza,én azért azt még kipróbálnám:))
2011. jún. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!