Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha egyedül hagyom őket nem...

Ha egyedül hagyom őket nem lesz gond (kutya-macska)?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy jön ki a dolog, hogy ma jön a cicám, viszont holnap dolgozom reggeltől estig és egyedül kell hagynom a cicámat a kutyámmal (a kutyám mikor melózom a szüleimnél van, de most nem lesznek itthon ők sem). Egyértelműen külön zárom őket, mert nem merném együtt hagyni még azért a két kis drágát. Szerintetek nem lesz gond??

Tippeket, tanácsokat kérnék, kit hova csukjak, szerintetek mi lenne jobb? A kutyám elvan, mikor egyedül hagyom, de így, hogy tudja az ajtó másik felén van valaki (pláne egy cica) nem tudom hogyan reagálna?


2011. jún. 20. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnád inkább később elhozni a macsekot? Hétvégére, vagy mikor van pár szabadnapod? Nem tesz a jót a macskának, hogy rögtön az első napján nincs vele senki.


Szerintem hozd el később, egy normális tenyésztő ezt meg fogja érteni, sőt.

2011. jún. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A cicát oda ahol van van az alomtálca, a kutyát máshova. Mindkettőnek legyen vize.
2011. jún. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most hozzák el a cicát, nem én hozom...azt próbálom elintézni, hogy valaki legalább legyen velük, de egész napra ezt sem tudom megoldani sajnos. remélem túléljük :D
2011. jún. 20. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!