Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám befalt egy csomó...

A cicám befalt egy csomó csokit, most mi lesz?

Figyelt kérdés
Nem én adtam neki,csak kint maradt az asztalon és felbontotta.:'( ÉS elég sokat megevett belőle. Egy kisebb tábla Milka volt és sokat megevett belőle.Az előbb hányt kétszer is. Most már szerintetek nem lesz baja? Kérlek segítsetek, nagyon féltem. Egyébként a csokipapírból és megevett egy keveset, mert a hányásában volt egy darab papír.Attól lehet baja? Jajj segítsetek, nagyon félek hogy valami baja lesz :'(
2011. jún. 21. 20:38
1 2
 1/11 Roger Smith ***** válasza:

Nem lesz semmi baja, enyém is benyomott egyszer egy fél tábla mogyorós csokit! Kicsit be is pörgött tőle!

Annyi hogy ne adj neki enni ma már többet!

2011. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jajj köszönöm a gyors választ! Remélem tényleg nem lesz baj. Az előbb tényleg pörgött,járkált jobbra-balra, meg ivott egy csomót, de mostmár nyugisan fekszik az ölemben. Nem vonul el,szóval nincs rosszul szerintem. :)
2011. jún. 21. 20:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Pl a kutyak meghalnak tole.. talan ez macskatol is fugg. varj meg, es ha emelyegni fog, vagy betegesen lusta, menj el dokihoz.:) DE talan nem lesz semmi baja.:P
2011. jún. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Csak a kutyákra veszélyes, ők nem tudják lebontani, macskáknak nem lesz bajuk tőle. Hogy tudja, mi a tuti, kis ravasz :D
2011. jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is! Remélem már tényleg nem lesz baja. Ugye milyen kis ravasz ?
2011. jún. 21. 20:57
 6/11 Roger Smith ***** válasza:

Kutyákra nem veszélyes! Még anno a spánielünk közel fél kiló szaloncukrot lopott el a karácsonyfa alól, csak a szeme guvadt ki majdnem mikor kijött rajta másnap reggel!

Egyébként meg a macska nem tudja lebontani! De egy adag még nem okoz problémát!

2011. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kakaóbab bizonyos vegyülete mérgező a kutyákra, ha az adott szaloncukor kevés vagy (bocs) rosszabb minőségű csokit tartalmazott, akkor krvanagy szerencsétek volt! Azért figyeld a cicát, ha hányni kezd, akkor van baj.
2011. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De már hányt,fent említettem. Én azt hittem akkor megnyugodhatok ha már kihányta akkor kiürült a szervezetéből.
2011. jún. 21. 21:24
 9/11 A kérdező kommentje:
Vagy rosszul gondolom?
2011. jún. 21. 21:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Túl van a "nehezén", ne aggódj. Egyszer így sikerült, nem lesz baja.



Kutyának tiltott a csoki.

2011. jún. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!