Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért morog rám evés közben a...

Miért morog rám evés közben a cicám?

Figyelt kérdés
Amikor enni kap pedig mindig sokat kap és még soha nem vettem el előle a kajáját el kezd rám morogni nem értem mért nem bízik bennem vagy miért van ez?
2011. jún. 22. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Félti a kaját. Szerintem nem bizalom kérdése.
2011. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A macskák ilyenek...
2011. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
talan mert allat es vannak osztonei....akarmennyire is ember barat stb...attol meg allat
2011. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos, ami biztos, jól rád ijeszt kezdetnek, nehogy te is enni kezdjél :))
2011. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Ezt az én cicám egyetlen egyszer engette meg magának, és én akkor egyetlen egyszer megengedtem magamnak, hogy a nyakbőrénél fogva felemeljen, és felpofozzam. Azóta tiszteletben tartjuk egymást, és semelyikünk részéről nincs erőszak :)

Én kutyás vagyok, és nem tűröm, hogy az ételt tőlem bárki bevédje.

2011. jún. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hell-ikon ***** válasza:

A 30 évem alatt akárhány macskánk is volt összesen (most éppen 3 van), ilyet egyik sem tett, hogy kaja közben rám morogjon... úgyhogy számomra ez meglehetősen szokatlan ugyanakkor érdekes kérdés, s nem mellesleg bizonyítandó, hogy ez nem törvényszerű.


De hozzáteszem azt is, hogy csak akkor maradok kaja közben mellettük, ha valamelyiket "be kell védeni", mert pl. egy betegségből való lábadozáskor lassabban eszik, mint a többiek és nem szeretném, hogy elegyék előle a kajáját, ha ők hamarabb befejezik. De ilyenkor sincs morgás a részükről felém. Tudomásul veszik és elballagnak.


Normál esetben viszont nem maradok etetéskor a közvetlen közelükben, hanem megyek tovább és csinálom az éppen aktuális dolgomat.

2011. jún. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!