Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, hogy a fiú...

Mit csináljak, hogy a fiú macskák ne vigyék el a kismacskákat?

Figyelt kérdés

Már másodszor fordult elő, hogy a kismacskák egyik napról a másikra eltűntek és az anyjuk folyamatosan keresi.

Hova tegyem őket, hogy ne jöjjön be?

Arra gondoltam, hogy az alsó szint egy eldugottabb részébe rakom. Oda ablakon keresztül be tud jönni a nagymacska és egy olyan dobozt csinálok, amin kicsi a lyuk, hogy a mamacica épp, hogy beférjen. Ez jó ötlet? Vagy esetleg más?


2011. jún. 23. 06:56
 1/7 anonim ***** válasza:

nem biztos, sajnos! a mamacikák ilyenkor komplett őrültek

(kintiekről beszélek) ha nem tetszik nekik valamiért a hely, hurcolásszák örökké a kiscicákat.

az pedig pusztán szerencse, ha a kandúrok nem ölik meg őket.

azért próbáld meg.

2011. jún. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, de kipróbálhadnád azt is, hogy becsukod az ablakot, és már megvan oldva a helyzet!! Vagy másik szobába rakod az anyacicát a picikkel, becsuksz minden ajtót ablakot, és ennyi!!
2011. jún. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem rakd be őket a szekrénybe.:$

Mi is azt csináltuk, csak annyi ,hogy hagyd nyitva a szekrény ajtót.:)

Mert ilyenkor nagyon h"lyék a kinti macskák.:S

Ugyan így voltam.:\\

6 kiscicából maradt köbö. 3.:S

2011. jún. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elzárt helység vagy szoba, az anyamacskát zárd be velük.

Ha menni akar enged ki, de zárj vissza, ha hazajön és vissza akar menni, engedd be, és zárd vissza...

Ezt tudod csak tenni, mig erősek lesznek a kiscicák...

2011. jún. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bent a házban,valami nyugodtabb helyen egy dobozban tartsátok őket. Az anyacica úgyis szinte egész nap mellettük gubbaszt,ha pedig kijön,akkor kiengedhetitek,hogy elvégezze a különböző dolgait,majd pár perc múlva vissza. Mi is így csináltuk.
2011. jún. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom bezárni, mert én jövőre koleszos leszek és én foglalkozok az állatokkal a legtöbbet. Persze a család többi tagja is gondjukat viseli, de általában délután 3-ig dolgoznak. A mamacica pedig kinti, csak beköltöztette a ház alsó szintjére (ahol nem lakik senki) a kicsiket. Úgy tudtuk megoldani, hogy nyitva hagytuk az ablakot. Az valennyire elriaszthatja a kandúrt, ha a kutyákat az ablak alá engedem? Mert eddig a virágoskert miatt el voltak kerítve, de a cicák érdekében megengedném nekik, hogy oda feküdhessenek.
2011. jún. 23. 08:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt hol van még hogy koleszos leszel?

Szeptembertől???? Addig megnőnek a kiscicák!!! Aztán meg ivartalaníts, van elég árva, kidobott kismacska!

Másrészt akkor se hagyják nyitva az ablakot, akkor 3 óráig bezárva marad az anyamacska és kész...tegyél neki ki almot, kaját vizet, és majd mikor a család hazajön, kimehet!

De nyitva ne hagyj semmit, akkor hogy akarod hogy a fiú ne menjen be????

Megbeszéled vele, vagy mi?

2011. jún. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!