Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 hónapos kiscicával hogyan...

2 hónapos kiscicával hogyan barátkozzak össze?

Figyelt kérdés
Ma hozták őt, egy kislány cica. elbujt,ma még nem is láttam. délután sikerült megfogni, szelid, meg is ült az ölemben. de amint letettem elszaladt, és elbujt, a kis melléképületben, ahol lakik. Hogyan hivjam ki, és mikor fog megnyugodni? egyáltalán mikor nyugszanak meg? hány nap mulva?? 12 fiu
2011. jún. 23. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg fog nyugodni, ha megismer titeket, és megbízik bennetek. Kell majd neki pár nap, mert ezek szerint nem nagyon volt emberekhez szoktatva. Ne aggódj, minden oké lesz, csak adj neki időt, simogasd, szeretgesd sokat ;)
2011. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a választ. az a baj, hogy egy fáskamrába tettük le, és reggelre elbujt valahova. a kajájából fogyott, de nem tudjuk merre lehet. emberekhez van szoktatva, csak szerintem megrémült egy kicsit.
2011. jún. 24. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!