Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cirmos cicámnak vesehomokja...

Cirmos cicámnak vesehomokja van. Kapott gyógyszert. Mit adjak neki, amivel megelőzhetem, hogy ez ne forduljon elő?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg az állatorvost
2011. jún. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit az állatorvos ajánl, ismerve a konkrét esetet. Az én kandúrom Trovet Urinary Struvite gyógytápot eszik, és kiegészítő kezelésnek Uro-Pet Struvite pasztát kap, és a műtéte óta, két éve tünetmentes. Jobbulást a cirmos cicádnak!
2011. jún. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Főleg nedves kaját, szárazból meg ivartalanított cicának való prémiumot vagy gyógytápot kifejezetten ilyen vesés pisis problémákra.
2011. jún. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szárazat semmiképpen se,még a spéci tápokból is csak inkább nasinak, vagy jutalom falatnak. Én inkább azt ajánlanám, hogy jobb minőségű konzervet, vagy ha megoldható, főzz neki te.. darált húst, zöldséggel ,rizzsel, bármi mással összekeverve.. hogy legyen egy kis ballaszt, ne csak a hús..

Marhamáj, főtt csirkenyak...

Nem olyan bonyolult, mint itt leírva tűnik...

És sok-sok friss víz- nagy edényben... hülyén hangzik, de a miénk a nagy edényből sokkal szívesebben és többet iszik, mint a kicsiből...

2011. júl. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!