Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vemhes lehet a macskám?

Vemhes lehet a macskám?

Figyelt kérdés

Van 1 fiú meg egy lány macskám a lakásban.

Mind a ketten tavaly nyáron születtek 1 hét eltéréssel.

A lány macska az nagyon nagy kora ellenére a fiú kicsit vézna meg törpe is.lehetséges,hogy a fiú fölcsinálta az elmúlt 1-2 hétben a lány macskát?Kicsit még fiatal mind a 2 hozzá nem?


2011. jún. 23. 22:44
 1/5 Roger Smith ***** válasza:

Nem fiatal! Az én macskám kilenc hónaposan kezdett el tüzelni!

Kezd el méricskélni a macskát és ha folyamatosan hízik akkor a válasz igen!

2011. jún. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy kiscicáid lesznek.
2011. jún. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lesznek kismacskáim???? O_O :-(

Köszi a válaszokat.

2011. jún. 24. 10:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem két nőstény cicám van, az egyikük csak most lett "nagylány", és jelenleg 10 hónapos. A testvére viszont már 8 hónapos kora előtt is tüzelt. Meg is beszéltem az állatorvossal, hogy ivartalanítjuk, amint lehet, de pont azon a héten, amikor vittem volna őt a műtétre, észrevettük, hogy bizony már gömbölyödik a pocakja... Így hát most "anyai örömök" elé néz a drága. Megbeszéltük, hogy ezt az almot még engedjük neki, de utána, ha meglettek a picik, egyből irány az állatorvos.


Ha teheted, te is vidd el legalább a nőstény cicádat ivartalanítani, de jobb lenne, ha a kandúrt is ivartalaníttatnátok, mert akkor kevesebbet is csavarogna el, és nem állna fent az a veszély, hogy valamelyik kóborlása során elüti szegényt egy autó, összeverekszik más kandúrokkal, vagy elkapja egy kutya.

2011. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igzad van, bár benti cica, így nem csavarog el:)

Viszont jelölgetni sem fog, tehát úgy van, előnyös lenne a kandúrkának ia z ivartalanítás.

2011. jún. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!