Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi legyen a macskámmal? Nem...

Mi legyen a macskámmal? Nem tudom, mit kezdjek vele

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve meg van már a cicám, de most közbejött valami, és 10 hónapra külföldre költözöm.

Anyukámmal élek együtt, de ő nem fogja tudni gondozni. Magammal sajnos nem vihetem. A szobában lakik a cica, az utcára, udvarra nem engedném már ki, hiszen életében nem volt még kinn. Senki nem akarja befogadni, és lassan tényleg kell rá egy megoldás.

nem tudnátok valami ajánlani?


2011. jún. 24. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Léteznek állatpanziók, bár azok elég drágák, de ott vigyáznának rá. Vagy ha más nem, állatmenhelyre add oda, de nyilván úgy, hogy csak vigyázzanak rá, te fizeted az ellátási költségeit, ők meg ne adják örökbe. Biztosan vállalnák.
2011. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Léteznek "állatszállodák" amik kifejezetten arra vannak kitalálva hogy ha a gazdi elutazik beadhatja a kutyáját/macskáját és gondját viselik amíg nem jön vissza. Viszont ez gondolom nem olcsó mulatság és az se biztos hogy ilyen hosszú időtartamra befogadnak állatot, azért egy próbát megér nézz utána.
2011. jún. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem, ilyen hosszú időre nem fogadják be panzióba, és amúgy is, 1500ft/nap...az nagyon sok, a 10 hónapra 300.000 Ft lenne.

Már arra is gondoltam, hogy egy ismerőst úgy kérek meg, hogy fizetek neki havonta 5000 Ftot. de még így sem vállalnák, csak udvaron, nagyon el vagyok keseredve.

2011. jún. 24. 10:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen cica? Ha gondolod, megpróbálom megbeszélni, hogy befogadjuk, de itt már van egy cicánk, szóval muszáj hogy kijöjjenek egymással meg ilyesmi.
2011. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Merre laksz kérdezö?


Nekünk ugyan van 2 nagy cicánk, meg nemrég született még 2 kicsi, de ha a közelben laksz akkor szerintem tudnánk vigyázni rá. Persze csak ha közel laksz, mert nem tudnánk megoldani az utaztatást (nincs autónk :S).

2011. jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi, nagyon kedvesek vagytok.

Tegnap kaptam meg a hírt, hogy nem mehetek külföldre.

Nagyon köszönöm azért

2011. júl. 2. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!