Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mi legyen a neve...

Szerintetek mi legyen a neve a cicumnak? :D

Figyelt kérdés

Olyan 1 hónapos lehet kb, a bónusz képen van a testvére is (baloldalt), de öt nem én nevezem majd el :)

Elvileg lány... de még nem egyértelmü...


Szóval szerintetek mi legyen a cicámnak a neve? Az anyukája is az enyém, az ö neve Buci :)


Itt vannak róla képek, az elöbb csináltam:

[link]

[link]

[link]

[link]


Bónusz: [link]


Amúgy nyugodtan írhattok olyat is, hogy milyen aranyosak, szívesen fogadják a bókokat :D


2011. jún. 24. 19:43
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Senki se ír... de kár :S
2011. jún. 24. 20:01
 2/21 A kérdező kommentje:

Más ilyen kérdéshez olyan sokan írtak :/


Na mindegy.. majd kitalálok valamit..

2011. jún. 24. 20:15
 3/21 anonim ***** válasza:

szia.

nagyon édesek :D;)

szerintem legyen puszedli vagy nokedli nekem ezek most nagyon tetszenek.:P

vagy foltos, picúr gombóc, bolhás:D, áfonya, bikfic, bolyszi(ez is nagyon cuki), dixi, drazsé, dugó, fánk, fifi, hiszti, hugi, panka, rozi, xixi, zizi

remélem tudsz választani, szerintem ezek mindegyik nagyon édesek:D ha választottál írj;)

2011. jún. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Még azért gondolkodom egy pár napot a döntésig, de majd leírom mi mellett döntöttem :)
2011. jún. 24. 21:25
 5/21 anonim ***** válasza:
De édes!!!!! Épp most fejeztem be egy Meg Cabot könyvet és ott a cicának : Mióka (röviden csak Mió) volt a neve....Írnál erről a névről véleményt?
2011. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Jajj, nagyon gyönyörűek. Imádni valóak. :)

Olyan mintha picit lógófülű lenne. van ilyen fajtatiszta macskafajta. Olyan szépek azok is. :)

Esetleg Babóca?

2011. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ezek is jó nevek.. bár a Mióka valahogy olyan szokatlan nekem.. de az is tetszik azért :D

Valahogy olyan nevet szeretnék neki, amiröl egyböl érzem, hogy "igen, ez illik hozzá" :)

2011. jún. 24. 23:08
 8/21 anonim ***** válasza:

Jaj, nagyon édesek! :D


Tessék, én keresgéltem neked párat, ezek a kedvenceim, hátha találsz köztük olyat, ami megtetszik. :)


Szoffi, Szonja, Mira, Stella, Hestia, Süti, Áfonya, Ribizli, Cikkcakk, Cifra, Cirka, Konyak, Csoki, Mokka, Puding, Pezsgő, Buborék, Bizsu, Pisze, Nyuszi, Mazsola, Mandula, Malőr, Szeréna, Hamvas, Dakota, Maszat, Menta, Mandarin.


Remélem, tudtam segíteni valamennyit! :)

Sok örömöt a cicushoz!

2011. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én vagyok a Miókás...Most, hogy jobban áttanulmányoztam a képet, lehetne Maszat(vagy Maszatka)mert a szája körül olyan kis vöröses a szőre, és mintha maszatos lette...Erőől is írj véleményt légyszi..
2011. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy Maszat nevü cicánk már volt :S


Egyébként gondolkodom a neveken amiket írtatok eddig, de egyelöre még nem tudok dönteni :)

2011. jún. 26. 12:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!