Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehetne egy kennelben...

Beamira kérdése:

Hogyan lehetne egy kennelben tartott harci kutyához kismacskát szoktatni?

Figyelt kérdés

A kutya kb 2 éves körül van amerikai stafford. Most lesz 2 új kismacskánk és tanácstalan vagyok h h lehetne őket össze szoktatni... Kb 1-2 naponta kiengedjük futkározni a kutyát, és félek, h vmi baja lesz a 2 jövevénynek...

Ha tudtok, segítsetek...


2011. jún. 25. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát...szerintem úgy semmi...egy harci kutyához kérlekszépen lehetetlen :/
2011. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó élete lehet annak a kutyának,egy kennelbe bezárva, 1-2 naponkénti kiengedéssel...
2011. jún. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Így van!Előbb gondoskodj a kutyádról tisztességesen,utána vegyél magadhoz újabb állatot.

Egyébként a stafford nem harci kutya.

2011. jún. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem értem miért van kutyád.Talán félted a kerted??Sétáltatva sincsen??Kennelben még házat őrizni sem tud!!!!!

Jól megfontoltad h legyen cicád???Amúgy szerintem vacsi lenne belőlük,ha nem tudnak elég gyorsan futni!

Tényleg nem szekálni akarlak,de az nem kutyaélet!!!!Láncon se..Amúgy a kennelt azért szokták alkalmazni,h ha beálltok a kocsival v valaki jön hozzátok ne támadja meg...szal nem hosszútávú bezárásra tervezték...

2011. jún. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Még akkor kellet volna cicához szoktatni amíg kicsi. Már nemnagyon látok esélyt hogy megkedvelje a macskákat.
2011. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Amúgy ez a kutya tényleg harci kutya..előbb nézz utánna aztán támadj!!

[link]

2011. jún. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Baromságot írnak.Eleve nem FAJ,hanem FAJTA.Már itt hibás.
2011. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Itt a lényeg:


"Mivel egy terrierről van szó, a kisebb háziállatokra zsákmányként tekinthet."

2011. jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Öcsém, mind1, ti nem tudjátok miért van kennelben...., de azért magyaráztok..., különben is... nem tehetek róla, h rágja a fát, ezért kellett kennelbe rakni.... mind1 ti már csak tudjátok.....

Köszönöm, aki segített. Hát, akkor sajnos így jártam...

2011. jún. 26. 12:11
 10/12 A kérdező kommentje:

Bubi94

Nem kéne oktatni, tudom, h nem ez való neki, de nem tudok mit tenni, betonkerítésre gyűjtök, hogy meg tudjam csináltatni, de addig valahol lennie kell.... mert ahogy az előbb leírtam szétrágja a kerítést(fát).

2011. jún. 26. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!