Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van még rá remény hogy meg lesz?

Van még rá remény hogy meg lesz?

Figyelt kérdés

Tegnap dél körül még a kertben voltam a karhauzimmal ( 1éves lesz ) utána pedig nemláttam egész este kerestük hívtuk elmentünk kérdezősködni látták-e de nem. ma reggel is keresgettük az egész kertet végigjártuk. majd a szomszédunk azt mondta reggel 9körül látta a macskát, nem tudom h jól láthatta-e mert szerintem ha itt lett volna, akkor hazajön enni, mivel tegnap reggel- délelőtt evett utóljára.. van még remény hogy meg lesz? imádom, ma is csomót sírtam :'( a kutyáktól fél, ha esetleg odament volna elfut ha ugatni morogni kezd. kertben nem vihette el senki. egyáltalán hova tűnt? :O

utcán is kerestük. eltévedhetett? még nem járt nagyon messze.. a kert végéig ment ki, meg az utcára de oda is csak a ház elé.. :(


2011. jún. 25. 19:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Van hát. Nekem egy (szimpla házi) macskám négy és fél év után jött haza.
2011. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

köszi akkor reménykedek :((

amúgy nekemis egy házi cicám 2év után jött haza remélem semmi baja :(((

2011. jún. 25. 19:40
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már, hogy 1,5 év után jött haza a kandúrom. De mivel fajtatiszta a cica, azzal is számolni kell, hogy lehet ellopták.

Remélem meg lesz!

2011. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

:((

lány cica esetleg lehet hogy kandúrhoz ment? nem rég már 2x is lefeküdt a földre és nyávogott de nem " átlagosan" hanem ilyen furcsán és dörgölte a pofiját papucshoz cipőhöz vagy a játékaihoz van egy kandúrunk is hát ő letámadta xD de szószerint ez is állhat a háttérben?

2011. jún. 25. 19:47
 5/16 anonim ***** válasza:
Akkor tüzel. Hamarosan vissza jön. Ha nem szeretnétek kiscicát és, hogy még egyszer előforduljon, az lenne a legjobb, ha ivartalanítanátok.
2011. jún. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm remélem így van !

de mostanában nem volt ilyen h így tüzelt vlna kb. egy hete utóljára akkor is lehet emiatt?

2011. jún. 25. 19:52
 7/16 anonim ***** válasza:

Mert 1 éves. Ilyenkor lesznek ivarérettek.

Majd írd meg, hogy előkerül-e. A kandúrokra jellemző, hogy hosszú ideig nem jönnek elő. A nőstények 1-2 nap után vissza jönnek. Ha haza jött, akkor 60 nap múlva születnk a kicsik, de az első alom sokszor életképtelen, főleg, hogy ilyen fiatal a cica.

2011. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

oké. remélem h visszajön nagyon édes cica. ://

és mindenképpen írok persze :)


[link]


[link]

2011. jún. 25. 20:02
 9/16 anonim ***** válasza:
Gyönyörű cica! Ha majd dolgozok én is szeretnék egyet. :)
2011. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

igen :(

de nagyon izgulok nem fog visszajönni :((((

2011. jún. 25. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!