Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idős korátol talál...

Mennyi idős korátol talál haza egy kiscica?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez függ egy két dologtól...

Nemcsak az a kérdés, hogy hazatalál-e, hanem, hogy nem éri-e valami baj útközben?

Ha nagyon pici a cica, 6-8 hetes, akkor tuti, hogy oda csapódik, ahol élelmet kap, simogatást, ha netán anyamacska is van a láthatáron, akkor beáll a kicsinyeihez szopni ő is:)

Minden cicában van egy belső kis iránytű, de hogy melyiknél mikor kapcsol be... ki tudja?

2011. jún. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez a cica 6-8 hetes. Az segít valamit, hogy az anyamacska itt van?
2011. jún. 26. 10:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha megteheted vidd olyan helyre ahonnan nem bír kimenni, amíg meg nem szokja, hogy ott lakik ... én például felügyelettel, pórázzal vittem ki amikor szoktattam, most 3 éves, kinti cica, de nagyon hűséges, ha hívom jön, még ha csavarog is
2011. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy értem, hogy már eltcsavagott/eltűnt és most az a kérdés, hogy hazatalál-e?


Ilyen pici korban elég kicsi a valószínűsége.

Ha idáig nem jött, akkor őt vagy baj érte, vagy befogadták.

2011. jún. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,a többit olyan helyre raktam, de most nagyon úgy tűnik hogy a nagymacska vitte el őket vadászni. Ő szerintem oda jár hozzá. Én követtem és a szomszédba ment. Szerintetek ott van?
2011. jún. 27. 11:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Kopogj be, elnézést kérsz, keresed a kiscicáidat:)
2011. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Meglett tényleg a szomszédban volt:D

2011. jún. 27. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!