Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szőrlabda miatt köhöghet...

Szőrlabda miatt köhöghet többször is naponta a cicám?

Figyelt kérdés
jó étvágya van,csak a köhögés aggaszt,akkor is köhög ha felveszem és leteszem,ha másik macskával játszik
2011. jún. 26. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én macskámmal is volt ilyen gyakran jött rá köhögőroham, de étvágya volt, nem tudtuk mi baja lehet. Több állatorvosnál is voltunk vele, de nem tudtak mondani semmi használhatót (amellett hogy irtózatos pénzekért nyomtak bele haszontalan szereket). Végül utolsó próbálkozásként levettük róla a bolhanyakörvet és a gond megoldódott. Valamiféle allergia lehetett. Mellesleg ennyit az állatorvosokról.
2011. jún. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én még stresszre is gondolok...remélem nem asztma
2011. jún. 26. 15:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy mitől köhög, de a szőrlabdás öklendezés nem olyan, mint a köhögés. Emberhez hasonló látvány meg hang mind a kettő, meg lehet különböztetni, úgyhogy ha szerinted köhög, akkor az nem szőr lesz.
2011. jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!