Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jovo heten el utazunk 3-4...

Jovo heten el utazunk 3-4 napra. Es a macskammal nem tudom hogy mi legyen? Kerem adjanak tanacsokat.

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak 2 napra hagytam otthon a cicámat, de megkértem egy ismerősömet, hogy naponta jöjjön el megnézni minden rendben van-e, és etesse, itassa. Enni még tudsz neki annyit kirakni, hogy elég legyen, de inni nem. És ha szobacica, mint az enyém, akkor az alommal is gond lesz ennyi idő alatt. Próbálj meg megkérni valakit, hogy naponta nézzen rá. Nem viheted magaddal semmikép? Mert az jobb lenne neki is... Ha egyik sem megy, akkor vannak kutyapanziók, ott pár napra el lehet helyezni a cicust. Teljes ellátást és felügyeletet kap, bár megkérik az árát.
2009. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi rábíztuk ugyanennyi időre a párom szüleire. Mivel szobatiszta, csak benntartott cicus így a garázsukban lakott, ahonnan nem engedték ki a szabadba...és egyébként nagyon jól érezte magát :)

A legfontosabb, hogy olyanra bízd, aki megbízható és törődik vele!

2009. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, két napot gond nélkül elvan egyedül, de 3-4 már nehezebb. Száraz kaját készíthetsz ki neki több helyre, több nagyobb tálban vizet, és két almostálcát. Persze, a legjobb lenne, ha valaki rá tudna nézni egyszer-kétszer.
2009. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
71%
majd en vigyazok ra..;)
2009. márc. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is keress valakit aki vigyáz addig rá, akár a szomszédot is ha nincs más, és megbízol benne. De én is vigyáznék rá szívesen, csak gondolom nem errefelé laksz (Gyöngyös):D
2009. márc. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz? Ha Debrecenben,akkor én is szívesen vigyázok a cicusra.
2009. márc. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi a szomszédot szoktuk megkérni. Vagy valamelyik macskás, kutyás barátnőnket, és azt viszonozni tudjuk, ha ő utazik el.

Olyat kérj, aki könnyen, hamar megközelíti a lakásotokat.

El én nem vinném, nehogy elvesszen.

2009. márc. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb megoldás megkérni valakit rá, hogy etesse és almozza ki naponta egyszer legalább. Kicsi korában rá lehet szoktatni, hogy a gazdival nyaralni utazik. Nagyobb korban viszont már a kisebb utak is megviselik őket, hisz ők helyhez kötöttek, a lakhelyükhöz ragaszkodnak elsősorban. A kutya-cica panzió csak legvégső esetben megoldás, mert a környezetváltozáshoz járul az ismeretlen emberek okozta sokk+nem szabad elfelejteni, hogy MO-on a panziók legtöbbjében kenneltartás van, ami egy egyszerű fogság, amíg a gazdi nyaral. Tehát vagy gondoskodni kell valakiről, aki a cicát otthon ellátja vagy magatokkal vinni, pláne, ha ez nem egy egyszeri alkalom, hanem nyaralni is mentek mad pl.
2009. márc. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ha Pesten laksz, én is szívesen vigyázok rá, itthon dolgozom, és van még itt velem egy fiatal kandúrka is. :) van alomtál, minden ami kell. (Panelben lakom egyébként).

Írj privát üzenetet, ha szükség van a segítségre. :)

2009. márc. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha van egy megbízható szomszéd akire addig rá lehetne bízni akkor addig nálla ellakhatna persze csak ha beleegyeznek!Akár rokon is lehet...
2009. márc. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!