Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicákkal kapcsolatos tapasztal...

Cicákkal kapcsolatos tapasztalatok/történetek stb?

Figyelt kérdés
Holnap kapok egy cicát és minden érdekelne. Melyik a legjobb alom, hogy lehet rászoktatni arra, hogy szobatiszta legyen, hogy kell az almot takarítani, melyik a legjobb kaja számára, mennyit kell vele foglalkozni, ha majd felnő (mert úgytudom kiskorában nem lehet) milyen gyakran kell fürdetni, egyáltalán mikortól lehet fürdetni? Szóval mindenféle tapasztalat, történet érdekel. Előre is köszönöm! 14L
2011. jún. 27. 02:18
 1/7 Roger Smith ***** válasza:

Hogy milyen almot veszel az "szinte" mindegy, úgynevezett csomósodót vegyél azt könnyű takarítani. Rászoktatás egyszerű, berakod mikor felébred és pillanatok alatt megtanulja hogy az a wc!

Az hogy melyik a legjobb kaja azt macskája válogatja! (Én a lidl-be szoktam venni alutasakosat és szárazat)

Fürdetni nem szoktam nyalogatja magát eleget! :)

2011. jún. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

fürdetni nem kell, hacsak nem bolhás.

az alom sztem mindegy, a macskák nem szeretik az illatosítottakat. mutasd meg neki, tedd bele, fogd meg a lábát, és kapargasd meg vele, sztem rá fog jönni. úgy takarítod,h. a kakit kiveszed belőle, akkor cseréled le, ha már látványosan használt.

ha van rá pénzetek, érdemes prémiumtáppal etetni, ebben minden anyag benne van, amire szüksége van, csak vízre van mellé szükség, meg persze kis húsfalatkákra, párizsi ilyesmi, néha kaphat gagyibb konzervet is, abban van megfelelő nedvességtartalom, a macskák nem isznak sokat. tejet nem javaslom, hogy adj neki.

sokat fog aludni, amikor ébren van, játssz vele, v csak simogasd, kényeztesd, meg fogod látni,h. éppen mit szeretne.

legyen féreghajtás, és ha lehet, kapja meg az oltásokat, ha bármi gond van, vidd állatorvoshoz.

ja és ivartalanítva legyen, amint eléri azt a kort!

2011. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

"Tejet nem javaslom, hogy adj neki."


Nagymamáméknak hosszú évek óta nem egy macskájuk volt. Mindegyik (ha kicsi volt, ha nagy) előszeretettel itták a tejet, nagyon szerették és SEMMI BAJUK nem lett tőle, EGÉSZSÉGESEN nőttek fel. Szóval azt is nyugodtan lehet nekik adni.

Félreértés ne essék, ez nem kötözködés, csak saját vélemény volt.

2011. jún. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

07:41-es vagyok


Ok, elnézést kérek, igaz, nem egézséges nekik a tej. Utána néztem. Most ellent mondok magamnak, de a cicák semmi jelét nem mutatták, hogy bajuk lett volna a tejtől.


[link]

2011. jún. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt is megoszlanak a vélemények a tejről (vannak hasonló válaszok is, (mint a 07:41-es válaszolónál is), tehát szerintem jobb egy állatorvost megkérdezni, ő biztosan megtudja mondani.


Írták, hogy a speciális macskatej a legjobb.


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__59-szabad-a-..

2011. jún. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!