Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A felnőtt cica is megszokja...

A felnőtt cica is megszokja az új gazdit? Tapasztalatokat várok. Érveket, ellenérveket.

Figyelt kérdés

Kinéztem egy majdnem 2 éves ivartalanított nőstény cicát.

Párom tiltakozik ellene, csak kiscicát szeretne.

Mondtam neki, egy kiscica is lehet zsákbamacska, mert nem tudni, milyen a természete. Lehet, nagykorában nem endgedi majd magát simizni, nem lesz bújós stb.

A kiszemelt cicus viszont nagyon kedves, kicsit félős, hagyja simizni magát.

Minden oltással rendelkezik, minőségi tápon nevelkedett:)


2011. jún. 27. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nincsen ellenérv, meg fog szokni nálatok, főleg, ha már eleve ilyen "simis".

Édesek nagyon a kiscicák, de legalább megúszod, hogy nem fog a függönyödön csüngeni :))

2011. jún. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, teljesen normális ragaszkodó cica lesz akkor is, ha felnőtten viszitek haza. Egy kismacskával rengeteg gond van, amit így megúszhattok, én mindenképpen a nagy mellett vagyok.
2011. jún. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, megszokja. Nekem 2 mentett cicám van, egyik nagyon ölbeülős, bújós. A másik igényli a szeretgetést, simogatást, de nem lehet ölbevenni. Egymással is jól kijönnek, sokat szaladgálnak,játszanak együtt, időnként megmosdatják egymást. Szívem szerint még hoznék haza, de eszem szerint tudom,hogy nem lehet. :((
2011. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: azt elfelejtettem, hogy mindkettő olyan másfél, két év körüli volt, amikor hoztuk. [link]
2011. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök, köszönöm mindenkinek!

Várok még, ha van:)

2011. jún. 27. 13:06
 6/11 A kérdező kommentje:
Kép is jöhet, köszi előző válaszoló, nagyon édi-bédik. Testvérek?
2011. jún. 27. 13:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem testvérek, egyiket Soroksár mellett szedték össze tavaly januárban, a másikat Székesfehérváron dobta ki egy némber. (mindkettőnek azt kívánom, ha van túlvilág, kapja ugyanazt a sorsot)
2011. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon hasonlóak. Teknőc-tarka mindkettő:)
2011. jún. 27. 16:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Én egy lassan 9 éves sziámi kislányt fogadtam örökbe. Nagyon félős volt, nem szerette a simogatást. Mióta itt van (kb. 4 hónapja), teljesen kicserélődött. Bújik, rohangál, nagyon sokat játszik. Szerintem gazdifüggő, hogy milyen a cica.
2011. jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A teknőctarkák a mintájuk, színezetük miatt nagyon hasonlóak és ők ráadásul kb. egyidősek lehetnek. Most is itt randalírkodnak, kergetik egymást, úgy dobognak, mint két kis ló :))
2011. jún. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!