Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséges hogy megint vemhes...

Lehetséges hogy megint vemhes a macskám?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónaposak a kismacskái(4 van). Szépen fejlődnek meg minden de nem ez a lényeg, hanem már van hasa. Ez azt jelenti hogy vemhes vagy csak sokat eszik? És amúgy amikor a macskák még szopnak akkor kb hányszor kell adni az anya cicának enni adni? A válaszokat előre is köszönöm!
2011. jún. 27. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
annyit tudok, hogy a macskáknál a vemhesség 58 napig tart, tehát kb 2 hónap. ha egy hónaposak, akkor nemhiszem, hogy már megint kismacskái lennének, mert az még nem igen látszana. -szerintem.- de nem tudom, lehet.
2011. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha szoptat akkor nem valószínű. Ivartalaníttasd ahogy nem szoptat már.

Etesd háromszor

2011. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nálunk két hetesek voltak a kiscicák (most májusban )amikor az anyjuk újra tüzelt. sorban álltak a kandúrok

a kegyeiért. félidőben kezd gömbölyödni a hasuk, én még nem látom rajta, de napok kérdése.

egy valamit még most tisztázok, nem én vagyok felelőtlen macskatartó, ezt a cicát az ősszel berakták hozzánk a kerítésen. télre meleg kuckót és ételt adtunk neki,de tavasszal a természet megtette a magáét...

nekem saját ivartalanított cicáim vannak, most itt állok

egy kosár kismacskával, és lehet, hogy újra vemhes fiatal anyával.

2011. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem lehet hogy állterhesség?
2011. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A macskánál állterhesség? nem hiszem!!!
2011. jún. 27. 21:28
 6/8 anonim ***** válasza:
én felnőtt cicáimat reggel és kora este etetem. ezt a "megesett lyányt" háromszor ettetem, plusz most már a kicsiket is háromszor konzervvel. 5 hetesek és esznek is meg szopiznak is.és, ha tényleg vemhes, az ivartalanításról is lemaradtunk, mert csak 4 hetes magzati korig vállalja az orvos.
2011. jún. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

természetesen lehet a macskánál is álvemhesség,nem is ritka.

De 1 hónappal ellés után nem valószínű

2011. jún. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Am a macska hogy tudja azt megcsinálni hogy állterhes lesz?
2011. jún. 28. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!