Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Közel egy éves macskám nagyon...

Közel egy éves macskám nagyon vad. Ez normális? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
A macskám lassan egy éves lesz, és mivel ivartalanított, ezért hatalmasra nőtt, bár nem kövér. Gyakran hátba támad, vagy néha fejre. Eszméletlenül tud harapni, karmolni. Van, mikor csak játékból, az nem zavar, de van, mikor tényleg szinte letépi a kezemet, és másnak kell rólam levakarni. Mit tegyek?
2011. jún. 27. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Jé..a mi cicánk is cisnált iylet, hogy lefekvéskor nekifutásból rámvetődött és elkezdett püfölni :D de neki csak korszakai voltak.

A macskák szeszélyesek :/ nem lehet őket úgy nevelni, mint a kutyát.

2011. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
az én cicám is ugyanilyen volt és már nem tudtam mit tegyek vele, így hoztam mellé egy kiscicát és 1-2 hét után jó barátok lettek. ezután már soha nem támadott rá. mind2 cica fiú és ivartalanított, és lakásban tartott.
2011. jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sajnos anyagilag nem fér bele még egy cica. :-( ezek szerint nem tudok vele mit csinálni?
2011. jún. 28. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!