Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Befogadtam egy cicát, amit az...

Befogadtam egy cicát, amit az utcán találtam. Milyen oltásokat kell beadni neki? El kell vinnem valamilyen vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Még barátnőmnél van, pár nap múlva hozom haza. Van egy másik cicus is itthon, és nem szeretném ha hazahozna az új cicus valami betegséget. Az oltások nevére és megközelítőleges árára lennék kíváncsi, továbbá hogy lenne-e szükség valamilyen vizsgálatra. Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 27. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Szüleid hogy viselik hogy mindenfélét hazacipelsz?

Sün, béka, macska... olyan vagy mint a Denisz a komisz:D

2011. jún. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
cicáknak nem nagyon szoktam oltásokat adni max egy kombináltat nálunk azt hiszem az 2-3000 ft. de a féreghajtó az fontosabb. a paszta sztm egyszerűbb de a szemes pedid olcsóbb, de a paszta is 1000 ft körül van(márkától függ) és tovább elég:))
2011. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

honnan veszed hogy mindent befogad...?

nagyon kedves dolog volt tőle szerintem...


Amúgymeg nem lehet tudni minden állatorvos másképp dolgozik, elviszed megkérdezed, és ott majd kiderül^^

2011. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs hasmenése vagy egyéb problémája, akkor először legalább egy, de inkább kettő féreghajtást kellene nála csinálni, majd utána 1 héttel jöhet az első kombinált oltás. Alapimmunizálásnál aranyszabály: 1 oltás nem oltás, ahhoz, hogy 1 éves védettsége legyen, minimum kettő kell mindenből. Tehát minimum 2 kombinált kell megfelelő időközzel. Az ára (féreghajtással együtt) szerintem benne lesz 10 ezerben.
2011. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!