Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan és mennyit szoktatok...

Hogyan és mennyit szoktatok játszani a cicátokkal naponta?

Figyelt kérdés
Az én cicám mintha nem lenne annyira oda a társaságért, jobb szeret egyedül lenni. Ritkán hagyja hogy megsimogassam, csak akkor mikor aludni akar, egyébként nincs oda érte, hogy "zaklatom", pedig én szeretgetném egész nap. Szeretnék játszani vele, de elképzelni nemtudom hogyan kell :D Szoktam előtte cipőfűzőt húzkodni, meg dögönyözni. Illetve még az is érdekelne, hogy ti mennyit foglalkoztok a cicátokkal naponta?
2011. jún. 28. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor ő szeretné. Mondjuk korfüggő is, az enyém már 7 éves lesz lassan, perzsa cica, igazi kis lustaság. Ha velünk akar lenni, akkor feljön és itt heverészik. Ha szeretgetést akar odajön hozzánk. Ha én akarom szeretgetni hívom, és ha jön akkor mehet a dögöny :) Néha még játszani is van kedve. Egy drótra erősítettem néhány ilyen gyógyszeres bigyókát (tudod, amikbe a tablettákat csomagolják), imádja, mert zörög és mozog és mindig levadássza, ha olyan a kedve. A te cicád inkább magának való, ahogy én elnézem. Mióta van veled?
2011. jún. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen eléggé magának való. Még csak 3 napja van nálam, most olyan három hónapos lehet. Egyedül tök jól eljátszik bármivel, de amint odamegyek abbahagyja és elmegy máshova. De ha aludni akar, akkor engedi hogy simizzem meg kényeztessem, és mellettem alszik, szóval gondolom nem a személyemmel van baja.
2011. jún. 28. 18:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak fura nekem, mert van egy kutyánk is és ő meg annyira igényli, hogy foglalkozzanak vele és azt hittem, majd ő is ilyen lesz.
2011. jún. 28. 18:13
 4/4 anonim ***** válasza:

3 napja van nálad, naná, hogy kicsit fél még tőled :)) Nekik idő kell, amíg megszokják az új környezetet, az enyém egy hétig kuksolt a kanapé mögött, csak dolgot végezni jött ki onnan. Aztán feloldódott.

Vadászni szeretnek a legjobban, akaszthatsz papírgalacsint székekre, cipőfűzőt húzgálj előtte, vagy valami zörgős-csörgős dolgot. Ha összejön a közös játék, hamar a bizalmába fogad majd :) Pici cica ő még, neki könnyebben fog menni.

2011. jún. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!