Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány napra mernéd egyedül...

Hány napra mernéd egyedül hagyni a cicád egy lakásban?

Figyelt kérdés
Mennénk pár napra a telekre és nincs, aki vigyázzon a cicámra. 7 éves ivartalanított kan, 57 négyzetméteres a lakásunk, mindenhova bejárása van. Gondoltam, hogy hagyok neki bőven száraz tápot, 2 nagy tál vizet, és teszek ki 2-3 adag tasakosat is, 1-2 ablakot pedig nyitva hagyok, hogy legyen szellőzés, a lakás nagyrészét besötétítem, hogy ne süssön be a nap. Így hány éjszakát maradhat egyedül? 2-3-at is akár? Az alom mellé még esetleg tennék plussz almot egy tálcára, ha túl tele lenne.
2011. jún. 28. 18:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
én nem hagynám egyedül, bízd rá valamelyik barátodra. VAgy legalább anynira hogy menjen fel naponta etetni
2011. jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Egy hétvégére simán. Több ennivaló több víz, rakj friss almot és mehetsz. A cicák jól elvannak magukban is. Szerintem alutasakosat ne hagyj neki...
2011. jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:

Szerintem ne hagyd egyedül. Bízd rá valamelyik barátodra vagy szomszédra vagy legalább kérj meg valakit hogy naponta nézze meg a cicát.

Amúgy én egyetlen egy napra se merném egyedül hagyni a macskámat.

2011. jún. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elvannak egyedül. Viszont a tasakos kaja nagyon hamar odaszárad, azt én sem javaslom, hogy kint hagyd. Ha nem finnyás, akkor plusz alom nélkül is kibírja szerintem:)
2011. jún. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
h igazábol ez igy jó öletnek tűnik de képzeld magad a helyébe...:SS 3 napos álott langyos vizet te se innál szivesen. 18:13 az tényleg jó lenne ha vki csak etetni felmenne hozza ha csak egyszer is.
2011. jún. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
64%
A két válaszoló, akik nem merik egyedül hagyni őket, nem ismerik eléggé a saját macskájukat :)
2011. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
jaj bocsi 18>15 nél a pont ;)
2011. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Én egy napra sem hagynám egyedül, még napközben sem szívesen. Mi van, ha pl. kigyullad a lakás és a cica nem tud kijönni?

Gondolom a telken is van egy ház, oda le tudod vinni, viszel neki kaját, almot, kész.

2011. jún. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Szerintem 1-2 napra nyugodtan elmehetsz, ha hagysz előtte szárazeledelt és vizet. Alutasakos nem kell, megromolhat és akkor úgyse fogja megenni (a macskák elég finnyásak).Legfeljebb közvetlen elindulás előtt kínáld meg, ha nem kell neki, tedd inkább a hűtőbe.


Nagy öröm fog fogadni, ha hazaérsz :)

2011. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Hétvégére nyugodtan. A macska nem kutya,nincs szüksége napi foglalkozásra. de alutasakos kaját ne hagyj kint,csak szárazat
2011. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!