Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám nem fogja megsínylen...

A macskám nem fogja megsínyleni, ha én nem leszek?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdés. :D De vmiért hiperérzékeny vagyok az állatokkal szemben. Az egyik macskám 3 éves, születése óta velem van, de szeptembertől egyetemre kell mennem, az meg messze lesz. :(

Hallottam- hogy mi igaz belőle nem tudom, hogy ha nincs a gazdájával egy bizonyos ideig akkor elpusztul:(

Szerintetek? Visszaolvasva tényleg abnormális, hogy ennyire aggódok a macskám miatt:D

Remélem megérti azért vki:)


2011. jún. 29. 11:38
 1/9 skarma ***** válasza:

Én megértem, mert én is most fogok a főiskola miatt új városba költözni és tudom hogy borzasztóan fog hiányozni a kutyám, és én is neki.

De attól nem félek, hogy belepusztul, azért ennyire nem önállótlan.

A cicád mellett vannak más állatok is? A család többi tagja időnként megszeretgeti? Ha igen, nem kell aggódnod miatta.

2011. jún. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, nem pusztul el.
2011. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én megértelek.A macskáknak fontos a napi rutin,a gazdijuk.Depis lesz,de elpusztulni nem fog.
2011. jún. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Bent nincs más állat, ki meg nem engedjük, mert 2 kutya van az udvaron, ők meg nem éppen szelídek.:D Apa itthon van, de nem törődik vele.:S De majd megpróbálom rábeszélni, hogy néha játsszon vele.:)

Köszi a tanácsokat!:)

Ok, remélem még min. 10 évig fog élni.:)

2011. jún. 29. 11:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Mikor én egyetemre mentem 200km-re a mostani városomtól, a kutyám kb fél év alatt elpusztult. Persze nem biztos, hogy van összefüggés, de furcsa volt.

Most van egy cicám, aki nagyon hozzám van nőve. Velem alszik minden éjjel az ágyamban és folyton a sarkamban van akár hová megyek.

Mivel egyetem után még nincs munkám, így sokat voltam/vagyok vele együtt. Úgy tűnik, hogy a városomba esélytelen hogy valaha is alkalmazzanak, így vissza kell költöznöm megint a 200km-re lévő másik városba. A cicámat ha akarnám se tudnám itthon hagyni, mert nem lenne itthon vele senki. Így muszáj magammal vinnem, ha valaha dolgozni és élni akarok. Viszont nem tudom, hogy mennyire fogja őt megviselni, hogy eddig itthon volt a nagy házban, ki-be jöhetett-mehetett a kertbe ha ahhoz volt éppen kedve és én is a nap nagy részében itthon voltam vele.

Ezután viszont reggeltől estig be lesz zárva egyedül egy panel garzonba. Nem tudom mi lesz vele. Nagyon sajnálom szegényt már előre.

2011. jún. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sajnálom a kutyádat!:( Milyen idős volt?

A cicádnak sem lesz könnyű, de legalább a napvégén ott leszel vele:) Szal ez albérletben lesz ugye? Lehet én is oda megyek, de nem tudom hogy tolerálják a kisállatot. :/

2011. jún. 30. 08:16
 7/9 anonim ***** válasza:

A kutyám szinte napra pontosan töltötte be a 13-at. Viszont az eset előtt is nagyon, fürge, játékos, szaladgálós volt. Fél évvel az előtt látta állatorvos, és azt mondta, hogy amellett, hogy teljesen egészséges, a korához képest meglepően jól tartja magát. Ezért volt olyan furcsa, hogy szinte egyik napról a másikra már nem volt többet.


A cicámmal nekem a lakhatásom annyival lesz könnyebb, hogy nem albérletbe megyek, hanem saját lakásba, amiben egyetem alatt is laktam, csak időközben egy pár évre haza költöztem, de a lakás megmaradt ott.

2011. jún. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Értem. :( Nehéz ez.:(

Még valami csoda folytán ha megnyerem a lottót, tudnék venni házat és akkor minden rendben volna.:D De hát ennek kicsi a valószínűsége.

Sok szerencsét kívánok neked a továbbiakban, jó egészséget a cicádnak is:)

2011. júl. 1. 11:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszi, nektek is! :)

Hát igen... egy kis panelnál egy ház sokkal jobb lenne ott nekünk is. Mi Budapestre leszünk kényszerülve, ott pedig egy normális környéken, ami nincs tele alkoholistákkal, csövesekkel, vagy kisebbségiekkel és nem a világ végén van, hogy órákat kelljen naponta utazni, egy rendes ház, ami tényleg nem egy düledező putri, fizetésből élők számára szinte megfizethetetlen. Ami tényleg tetszene, az ilyen kilenc számjegyű összegnél kezdődik. :(

2011. júl. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!