Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mintmár mondtam kaptunk 2...

Mintmár mondtam kaptunk 2 kiscicát ami fiú mind a 2-ő és az egyik kiscica a fekete nem a macskaalomba végzi el a dolgát hanem az alvóhelyén. Mos tmit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 13:13
 1/7 A kérdező kommentje:
óh,és elfelejtettem azt írni hogy tejet adunk neki mert még tegnap hoztuk el egy gazditól és hasmenése van lehet más baja is a tejtől?
2011. jún. 29. 13:15
 2/7 anonim ***** válasza:
a macskának adjál tejet,ne mást.a WC-zésre meg majd rászokik
2011. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tejet nem szabad adni a macskának, vizet adj neki meg rendes macskakaját, akkor nem lesz baja.

Az alomra meg rá kell szoktatni, ami néhány macskánál hetekig is eltarthat, figyelni kell hogy mikor indul el keresni a helyet ahova vécézne és olyankor beletenni az alomba. Ha ez sem válik be akkor (nem a legjobb megoldás), de estére bezárni egy kis helységbe, pl. wc, fürdőszoba, ott csak víz legyen neki meg alom. Kénytelen lesz abba végezni a dolgát.

2011. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mértne szabadna tejet adni?nekem van 6macskám és mind tejet iszik
2011. jún. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De megy a hasuk:S
2011. jún. 29. 13:46
 6/7 anonim ***** válasza:
a macska ragadozó állat ,ezért az anyamacska tején kívül nincs szüksége tejre.és a kismacskát állandóan az alomra rá kell tenni hogy megtanulja hol kell végeznie a dolgát
2011. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem...De most is reggel a párnám ra kakilt utána meg a takarómra és most meg az ágyamba...belegyomdtam már az orrát és aztán az alomra raktam és egy picit ott is tartottam de semmi:'( valaki aki már szoktatott kiscicát az alomra az írjon lehetőleg de másét is elfogadom...



MITCSINÁLJAK?!?

2011. jún. 30. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!