Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi legyen a neve, és szabad...

Mi legyen a neve, és szabad fürdetni?

Figyelt kérdés
Tegnap találtam egy kiscicát az utcán.nagyon barátságos, hazahoztam.a kutyákkal sincs nagyon rosszba, mert van kettő, rendesen eszik,stb. és "szereti" (elvseli) a vizet. mert fürdettem, és nem zavarta.A kérdés az lenne, h mi legyen szerintetek a neve,és hogy pl. abból lehete baj, h minen nap "sétáltatás" után megfürdetem??
2011. jún. 29. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Felesleges "sétáltatás" után fürdetni a macskát mindig egyszer elég volt.milyen nemű a cicád talán könnyebb lenne neki így adni nevet, el árulod?
2011. jún. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jaj tényleg..kislány.:)) csak imáádom fürdetni..vagy ez hülyeség? ne fárasszam fürdetéssel? aarra gondolok, h a bőrének árt a sok sima vizes fürdetés? és pl. azt baj, ha valaki csak maradékot ad a cicájának?(tehát semmi gyárilag készített száraz táp s konzerv..) milyen maradékokat ehetnek/esznek szívesen?
2011. jún. 29. 15:00
 3/10 A kérdező kommentje:
Most lehet nagyon taplónak vagy tudatlannak néztek,de nagyon drágák ezek az oltások is, akérdésem még az lenne, h az baj e szerintetek, ha nem oltom be soha semmi ellen?(én így egyébként is ellene vagyok az ilyen gyógyszereknek, ha beteg vagyok sem veszek be soha, meg ami nem kötelező oltást is hanyagolom, inkább a természetes gyógymódok, bár ez nem tudom mennyire kapcsolódik ie..) :)
2011. jún. 29. 15:08
 4/10 anonim ***** válasza:

lehet hogy te szereted fürdetni de inkább ne :)

nyugodtan adhatsz maradékot a cicának de azért jó hogyha kap tápot,hát hogy mit szeretnek enni macska függő :) az én cicám szereti a sült csirke bőrt mindenféle kisebb porcokat vagy mit, megeszi a nyers húst de eszik halat is :D

2011. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kinti vagy benti cica?
2011. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
azért kérdeztem mert az én macskám tavasz-nyár csak kint van ősz-tél bent alszik nem kapott soha oltást 4 éves egyébként DE kap mindig féregtelenítőt sőt azt muszáj neki adni nem is (drága).De ha bármi baja van/lesz a macskádnak feltétlenül vidd el az állatorvoshoz.
2011. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyébként macska nevek: [link]


válogass kedvedre :)

2011. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kinti cicám volt 7 "darab" de elmentek, megmérgezték őket stb. most próbálkozom először szoba cicával. tegnap találtam édesem ott nyivákolt egydül az erdőben, de nagyon barátságos.attól félek, hogy majd ki akar szökni. és a bútorokat/szobanvényeket mindenképp meg fogja támadni?a féregelenítő miért kell, ha szoba cica??
2011. jún. 29. 15:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Szóval...Nem muszáj beoltatnod a cicád...Mi már x éve tartunk cicákat, és egyiknek sem lett semi baja (már aki túlélte a kanokat)...Fürdetni max hónaponta kell, mi is általában maradékot adunk nekik, de azért úgy, hogy bősges tápanyag forrás legyeen benne, és csont semmiképp ne kerüljön az ételébe, és neve lehetne: Khysa, Kira, Kiara, Lukrécia,Angyal, Marcipán, Virágh, Nyalóka Napsugár, Gárfielda...[Az én (mostani) cicáim neve: Szerényke, Tom(i) <---Ők lányok (Tom(i) úgylett Tom(i), hogy kiskorában azt hittük fiú.. És egy fiú macskám, Mousey (Mózi)] De képet nem tudnál róla kitenni!!! Ja és a nevekről légyszi véleményt írj!!!


13\L

2011. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A Kiara nagyon édes.:)) és a Szerényke is. meg igazából mindegyik!:D De közben Gina lett a neve, mert barátom hazajött, meglátta, és ragaszkodott hozzá, h az legyen...:)

Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek.:))

2011. jún. 29. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!