Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 éves, pár hónapos macskát...

1 éves, pár hónapos macskát egyedül hagyom kb.36 órára, nem lesz rossz a hangulata? Eddig hétköznap hagyom egyedül, mikor dolgozom, kb.9 órát és ezt sem igazán szereti.

Figyelt kérdés
Most is elég nyávogós lett, mert egyedül lakom és folyton elvárja a törődést egyből, ha hazaérek. Nem lesz depressziós vagy ilyesmi, ha itthon hagyom? Nincs ki vigyázzon rá és idegenekre nem is bíznám. Hajnalban ki szoktam engedni, de nappal nem, mert van egy szomszédom, aki valószínűleg az előző macskámat is eltüntette. Ha nem vagyok itthon, soha nem mehet ki. Vajon mit fog csinálni egyedül? Kajaügyileg értem a dolgot, nem ez a problémám, hanem a macska kedve.
2011. jún. 29. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Szeretni biztos nem fogja, de belehalni sem fog. Főleg ha csak egy alkalomról van szó. Ez két nappal és egy éjszaka? Valószínűleg nagyrészt feküdni, aludni fog.
2011. jún. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, egy éjjel és 2 nap. Hajnali 6-tól, mert munkából megyünk és másnap estig tart.
2011. jún. 29. 23:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne lepődj meg, ha bosszúból összecsinálja a lakást...tapasztalat. Egyedül hagytuk a macskát reggeltől estig(kirándultunk), volt kaja, víz, és tiszta alomtálca...3 szobában a szőnyegre végezte a dolgát, az alomhoz hozzá se nyúlt.
2011. jún. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem fogok örülni, de ez a legkisebb bajom. A hangulata számít nekem nagyon. Teszek ki wc papírt játszani, az a kedvence. Veszek valami olcsó és sz@r minőségűt. :)
2011. jún. 29. 23:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Ki fogja bírni! Mi is féltünk egyedül hagyni a cicánkat (pláne, hogy állandóan velünk akart lenni és panaszosan nyávogott, ha nem úgy alakult). Soha semmi gond nem volt vele, max. dupla annyira örült, mikor hazajöttünk.Azóta is nagyon ragaszkodó és bújós.

Ha játékos típus, mindenképp hagyj neki ott valamit, amivel lekötheti kicsit magát. De hidd el, nem lesz lelki sérült.

2011. jún. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, sztem ha sokat vagy távol, akkor a legjobb megoldás, ha befogadsz még egy cicát, mert együtt jobban elvannak, és durcák sem lesznek. Amúgy nem lesz semmi baja, max kicsit megsértődik, amikor hazaérsz adj neki a kedvenc csemegéjéből.
2011. jún. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Anyagiak miatt és a lakás miatt nem fogadhatok be még egy macskát. Albérletben lakom...
2011. júl. 1. 09:15
 8/8 anonim válasza:

sztem nyugodtan egyedül hagyhatod :D

ha raksz ki neki játékot ellesz ő magának

bocs de a szomszédod meg elég paraszt :S

2011. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!