Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A speciális kajákon kívül...

A speciális kajákon kívül lehet még valamivel savanyítani a cicák pisijét. Pl paszta, kapszula, v egyéb más?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Van egy Uro-Pet nevű paszta.

Nekünk akkor írták fel amikor kiderült hogy húgyköves a cica, és a gyógytáp mellett kellett alkalmazni. Önmagában nem elég ha a cica már beteg, akkor mindenképp gyógytáp kell. De szerintem megelőzésre biztos ideális. Talán érdemes megkérdezni egy orvost, vagy akár az állatgyógyzsertárost.

2011. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm, nem beteg de szeretném elkerülni! Ezért kérdeztem. Akkor majd elmegyek az állatpatikába, és megkérdem.
2011. jún. 30. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
C-vitamin, például. Olcsóbb, mint a speckó paszták és kaják, és ugyanazt tudja.
2011. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha nem beteg, akkor ne adj neki semmit!!!! A húgykőnek két típusa van ám, az egyik a savas vizeletből válik ki!!! És már meg ne haragudj, de az ilyen túlaggódó, kútfejből kezelgető gazdik miatt nőtt meg az utóbbi időben ugrásszerűen az előfordulása... Ne adj neki semmit, csak olyan sterilizált cicáknak való kaját, ami semlegesen tartja a vizelete Ph-ját.
2011. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kérdésem pont a sterilized tápok ellenében van. Vagyis ha nem azt kap, akkor mit lehet egyebet tenni. Ugyanis találtam olyan tápot, amiben relatíve sok a hús, de nem sterilized, de pl az acana sem sterilized amit most kap, csak most épp financiális kátyúban vok, szóval olcsóbb megoldás felé kell kanyarodnom.
2011. jún. 30. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a Purina One tápot etetem. Elég magas a hústartalma, és létezik belőle Sterilized is, elég jó áron. Próbáld ki nála, hátha beválik.
2011. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 VaracskosMókus válasza:
Ecetes uborkával...
2011. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!