Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Talált kiscica! FONTOS!...

Talált kiscica! FONTOS! (tovább lent)?

Figyelt kérdés
Most találtunk a ház előtt egy kb. 3-3.5 hetes kiscicát. Az én macskámnak is vannak most cicái: 2 hetesek. Befogadhatja az anyamacska? Mivel etessük, ha nem?
2011. jún. 30. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
csak a véleményemet írom le! én a te hejedbe odatenném az anyacicához,hogy lássad mit reagál,de nehogy levedd a szemedet róluk, legyél mindigg ot,nehogy balhézzon. amugy ha már megeszi, akkor lehet venni ilyen macskakaját namgyon puha husos. ne tápot agy neki :D de ha azse jó akkor melegics feles tejet. félig tel félig víz. ha teljes tej akkor meghajtja.
2011. jún. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, próbálkozok életben tartani. :)
2011. jún. 30. 19:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Cumisüvegből vagy szemcseppentős üvegbe rakj tejet és itasd meg vele!
2011. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Platypus ***** válasza:

Etetheted laktózmentes tejjel, cicatejjel és csecsemőnek való tejpótló tápszerrel. A laktózmentes tej a legolcsóbb, a babatápszert meg patikában is be lehet szerezni. A tehéntejtől, még a hígított változattól is könnyen hasmenést kaphat, ami egy ilyen kiscicánál halálos is lehet.

A legjobb az lenne, ha a te macskád elfogadná, mert akkor némi védettséget is kapna a fertőzések ellen, mert a tej tele van ellenanyagokkal az anya szervezetéből.

2011. jún. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk felforralom a tejet előtte és úgy hígítom vízzel az mennyivel jobb, mint a sima tej+víz kombináció? Mert ma már nem tudom a többit megvenni csak holnap...
2011. jún. 30. 19:56
 6/7 Platypus ***** válasza:
Nem fogadta el az anyamacska? A laktóz nem bomlik le a forralástól. Ha nagyobb városban laksz, akkor van a környékeden ügyeletes patika, ahol tudsz venni csecsemőtápszert ilyenkor is.
2011. jún. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem fogadja el, fújtak egymásra, inkább nem erőltettem a dolgot.
2011. jún. 30. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!