Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen nevet adjak nekik? :D...

Milyen nevet adjak nekik? :D Ötösikrek! Tegnap születtek!

Figyelt kérdés

Tegnap megszülettek a macskám kiscicái, összesen öt kölyök lett! 3 sötétebb cirmos (az egyik lehet, hogy fekete, csak nehéz megállapítani, mert az anyjuk az ágy alá vitte őket, és ott elég sötét van) és 2 világosabb cirmos cica van, de a nemeket még nem tudjuk, ezért jó lenne, ha lánycicához illő nevet is írnátok, meg kandúr neveket is. :)


Ez a legelső alom. :)


2011. júl. 2. 11:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
52%

és remélem utolsó alom.

Mit csinálsz a kölykökkel?

2011. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
53%
"Ez a legelső alom. :)" reméljük, az utolsó is....
2011. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Cili, Cila, Cirmi, Sándor, Artúr, Gomba, Micó, Nala, Mirci, Lili, Szimba, Norka, Mici
2011. júl. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Jesszus, mi a bajotok a kiscicákkal? Nálunk is majdnem minden évben születnek, és imádjuk őket :) Minél több cica van, annál jobb. Bár az utóbbi években már nem nevezzük el őket, annyian vannak :D
2011. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Jövő hét utánra van megbeszélve az ivartalanítás az állatorvossal. Ezt az almot sem terveztük, véletlenül csúszott be... csak az abortuszt meg nem pártolom, még az állatoknál sem, ezért engedtük, hogy ezt az almot megtartsa.

Amúgy minden kölyöknek van már gazdája. 4-et elajándékozunk, 1 pedig nálunk marad.

2011. júl. 2. 11:35
 6/29 anonim ***** válasza:

Az én cicámat Gabinak hívtam, az is fiú-lány becenév:)


Cirmos macsek volt, csak volt egy születési rendellenessége, és elpusztult kiscicakorában :(

2011. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Szegény! :( Sajnálom a Gabi nevű kiscicádat! :(


A Szimba név eddig nagyon tetszik! :D Lehet, hogy ez lesz az egyik, még gondolkodom rajta, de tényleg jó. :)

Jöhetnek még!

2011. júl. 2. 11:38
 8/29 anonim ***** válasza:
34%

"Jesszus, mi a bajotok a kiscicákkal? Nálunk is majdnem minden évben születnek, és imádjuk őket :) Minél több cica van, annál jobb. Bár az utóbbi években már nem nevezzük el őket, annyian vannak :D"

és nyilván mind be van oltva, hosszú életet élnek, nem végzik a kocsik alatt, mindet állatorvoshoz viszitek, ha baja van, ugye? ...és természetesen a testvérek nem egymás közt szaporodnak, mi? .... idióta, felelőtlen barmok vagytok

2011. júl. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Az én cicám Mazsola, következő cica neve Áfonya lesz.
2011. júl. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Nekem 3 cicám van, mind a három nőstény, és csak ez az egy nincs ivartalanítva, mivel neki épp most lettek kiscicái. Nem érzem magam felelőtlennek. A legidősebb macskám már 10 éves elmúlt, és kölyök kora óta nálam él.

A két fiatalabbat idén ősszel hoztuk haza, az utcáról szedtem össze őket.

Mind a három rendszeresen kapja az oltásokat, és 3 hete voltak féreghajtva. Valahogy nem érzem magam felelőtlen baromnak. Bocs.

2011. júl. 2. 11:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!