Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen világ ez ahol a macskák...

Milyen világ ez ahol a macskákat is ellopják?

Figyelt kérdés
Ellopták a félperzsa kiscicámat. :( Ki járt az udvarra de a terasztól messzebb nem ment. Valaki bejött az udvarba és elvitte. :@ Azt sajnálom, hogy a kutyáink be voltak zárva...
2011. júl. 2. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne hogy elvitték?

Amúgy a különleges (hosszúszőrű stb) macskákat nagyon is gyakran ellopják.

2011. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, a perzsa eredetü macskákat nagyon gyakran ellopják..nem 1 ilyen esetről hallottam...
2011. júl. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy elvitték. Mondom, hogy sosem ment el. Kerestem mindenhol de nincs meg. :(
2011. júl. 2. 17:01
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól hogy eddig nem ment el, most még elmehetett. Egy emberre sem lehet azt mondani, hogy sosem, mert bármi megtörténhet, hát még egy állattal.
2011. júl. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Volt benne chip? Akkor esetleg még megtalálhatjátok..
2011. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy észrevett egy madarat, egeret, lepkét és utánament. Nézz körül a környéken és hívjad, mert ha tényleg nem volt még a teraszon kívül akkor lehet hogy eltévedt. Benne van a pakliban hogy ellopták, de nem mehetsz biztosra. Mindenképp keresd, nem veszítesz semmit.
2011. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos sok a cigány felénk és már régebben is akartak tőlünk macskát lopni, de szerencse, hogy akkor láttam.
2011. júl. 2. 17:47
 8/12 anonim ***** válasza:
ezeknek a lopós aljanépe típusú cigányoknak minek a félperzsa macska?? háziállatnak? nem jó nekik, ha összeszednek egyet az utcáról? v megeszik v mi?
2011. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak abban reménykedek, hogy kap enni szegényem. :(
2011. júl. 2. 21:42
 10/12 anonim ***** válasza:
hát ha ellopták, akkor csak rendesen tartják, különben minek kellett volna nekik?
2011. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!