Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szereznék egy macskát, de a...

Szereznék egy macskát, de a szüleim nem engedik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Törődj bele.
2011. júl. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerezz egy tigrist.
2011. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? A szüleid valószínűleg nem bíznak meg benned, nem hiszik el hogy felelősséget tudsz vállalni egy állat iránt és nem unod meg pár hét múlva. Lehetőleg legyél nagyon megbízható, tegyél meg sok szívességet a szüleidnek. Lehet hogy először egy kisebb állattal kéne kezdened például egy hörcsöggel vagy tengerimalaccal. Vagy esetleg egy növénnyel. Ha látják, hogy törődsz vele, több év múltán is előbb utóbb a cicába is bele fognak egyezni. Milyen házban laktok? társas vagy kertes? Ha az előbbi akkor kisebb az esély, hogy megengedik...
2011. júl. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%

Nálunk 2 cica van de ne tudd meg milyen büdöset szarnak...

Az valami iszonyat! Folyton csak kaja,simi-simi, pisi,kaki!


27/F

2011. júl. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3%
Vigyed oda :D csak nem dobják ki ha már ott van a küszöbön.... vegyél olyan macskát ami jó drága, mert sok pénzt ért és arra még kisebb az esély hogy kidobjanak vmit ami drága :D
2011. júl. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
01:32 - legrosszabb tanács, amit valaha láttam gyakorikérdéseken.
2011. júl. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

23:58 vagyok!


Ma reggel tele volt a macskaalom pisivel és kakival úgy reggeliztem, hogy szagoltam a macskaszar szagot.. Gondoltam visszafekszem aludni de a drága MICIKE telibehúgyozta az ágyamat, mert nem szedtem ki a szarát az alomból :(

Macskaszar,macskafos,macskahúgy...


Kell ez neked???

2011. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az előző aztán el tudja venni az ember kedvét.
2011. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves 13.12! Miért teszed a konyhába/konyha közelébe a macskaalmot? Egyáltalán hogy lehet ilyen bűzbe reggelizni? A válasz: Pasik:)

Na szóval, nekünk a lépcsőfeljáróban van a macskawc, fedett, ami szintén visszafogja valamennyire a szagokat. Én sem tudom adj'Uramisten de rögtön mindig kitakarítani, de legalább kaja közben nem szagolom. Persze láttam, máshol a fürdőszobában, vagy a WC helyiségben volt.

Nem lenne jobb átköltöztetni esetleg?

2011. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!