Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Idegen macska távoltartásának...

Idegen macska távoltartásának a módszerei?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben kezdődött:egy idegen macska járkál be a házba(az udvari ajtó nyitva van).Ezzel nem is lenne gond,ha nem terrorizálná a házban élő macskáinkat.Folyton megveri őket.

Hogyan tarthatnánk távol a háztól?Kutyánk van,de ő este amikor jön az idegen macska már alszik,én meg nem szoktam látni amikor bejön...


2011. júl. 3. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Segíthet a szöges drót. Vagy vegyél harcias tyúkokat. De javaslom hogy csukd be az ajtót. Vagy szerezz egy fogyatékost és tedd ki az utcára. És kész!
2011. júl. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A fogyatékos jó ötlet!Figyelj!Mikor érsz rá őrködni?
2011. júl. 3. 17:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nyitva szeretnétek tartani az ajtót, hogy legyen levegő, akkor egy szúnyoghálós ajtót javaslok. Azon nem tud bemenni az idegen macska
2011. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért van nyitva az ajtó,hogy a kutya és a macska tudjon közlekedni.A szúnyoghálós ajtóval az lenne a probléma,hogy lemarnák amikor be akarnak jönni...
2011. júl. 3. 17:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Hááát nem egyszerű....fogadjátok be őt is :D Na jó viccen kívül: van olyan vékony drót, amit direkt erre találták ki, h ne tudják lemarni és védjen is.
2011. júl. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát én rád gondoltam kérdező
2011. júl. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagy éjszaka nem járkálhatnak az állataitok, vagy az idegen cicus is járkálni fog. Amúgy meg.. ha kutya is van, több cica is, és 1 azaz 1 db cicus "terrorizálja őket" akkor érdemes lenne elzárni az agyonpátyolgatott állatkákat, hogy a csúnya gonosz idegen macska nehogy megverje őket.
2011. júl. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Tedd a kutyát az ajtóba. Csak felébred!


Nálunk a szomszéd kandúr verte a mi fiatal kandúrunkat rendszeresen. Mindig hajnal 4kor az ablakunk alatt. Én seprűvel a kezemben rohangáltam, de azt hiszem az segített, hogy egy idő után kialakult a rangsor, és mindenki tudta hol a helye, így már nem kell folyton kakaskodni.

2011. júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A kutyával az a baj,hogy mindig a gazdája mellett alszik,és sajnos nem az ajtóba.Szerencsétlen már nincs olyan jól,mint fénykorában(lassan 16 éves,a hallása szinte teljesen elveszett,és a gyorsasága se a régi:S)

Én ha észreveszem a macskát,mindig utána "fújok",hessegetem.


A macska nincs agyonpátyolgatva,nem azért vannak megverve...Ahogy eddig láttam a macskát,legalább 2x nagyobb,mint a mi két házi macskánk.Szal nincs sok esélyük ellene....

2011. júl. 4. 22:20
 10/11 anonim ***** válasza:

Ennek a másik macskának ki a gazdija? Vagy kóbor?

Ez esetben csellel be kéne fogni, ivartalaníttatni és bevinni állatotthonba.

Ha nem kóbor, akkor szólni a gazdinak, hogy figyeljen rá mert baj van vele, vagy eltakrítod onnan.

Sajnos minden állatot érhet valamilyen támadás, legyen az kismacska, bernáthegyi vagy akár egy Shire ló... Ez nem az elkényeztetettségen múlik, hanem az állat személyiségén, nemén és testalkatán. Ezek nem a gazditól függenek.

2011. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!