Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elpusztult a macskám. 6 hetes...

Elpusztult a macskám. 6 hetes volt. Tegnap este még semmi baja nem volt. Mitől halhatott meg?

Figyelt kérdés

Ma már nem mozgott, alig vert a szíve, és épphogy csak lélegzett. Néha felnyávogott.

Az orvos sem tudta, mi lehet a baj. Adott infúziót neki, de mégis egy órán belül elment.

Nem értem, mi baja lehetett. Tegnap még rendesen evett, virgonckodott... Most pedig mint derült égből villámcsapás, elpusztult.

Tudom, hogy most már nem számít, de azért érdekelne. Valami tipp?


2009. márc. 28. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam már ilyet. Valószínűleg lehetett valami fertőzése, akár még az anyától hozva, és mivel túl korán lett elválsztva, a még ki nem alakult immunrendszere sajnos nem tudta legyőzni.

Vagy esetleg éjjel megrágott valamilyen mérgező szobanövényt, bár annak más tünetei letek volna.

Egyébként ezért sem szabad 10-12 hetes kor előtt elválasztani a kiscicákat.

2009. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen korban sajnos gyakori az ilyesmi. Gyakorlatilag bármitől lehetett.
2009. márc. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!