Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet szeretni a macskákba...

Mit lehet szeretni a macskákban? :-S

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 09:57
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
76%

Teljesen mindegy, hiszen te már eldöntötted, hogy utálod őket... Most fel lehetne sorolni róla minden jót, te csak kötekedni fogsz. Nem fogod azt mondani, hogy "jaaa tényleg nem is olyan rosszak a macskák, már szeretem őket".


Szóval ez egy értelmetlen kérdés volt.

2011. júl. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
Nem tudom. A macska nem épp a kedvencem, viszont bántani sosem tudnám, mert macska.
2011. júl. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:

Hogy olyan kis cukik, és viccesek :)


Mondjuk én kutyás vagyok és soha nem is kéne macsek, de ha valakinél találkozok eggyel, azt azért megdoromboltatom :)

2011. júl. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%

Mit lehet szeretni egy pókban?

Mit lehet szeretni egy kaméleonban?

Mit lehet szeretni egy kígyóban?

2011. júl. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egy macskában nem sok szerethető van...

nem jáccik veled, arra van hogy tömd bele a kaját..

2011. júl. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
hát én a halakat a pókokat a madarakat kétéltűeket, meg hüllőket sem szeretem. a kis szőrös vagy nagyobb szőrös emlősöket szeretem, de a macskát nem, egyébként nem kötekedek, csak nem tudom hogy mit lehet szeretni a macskában amikor az ember elvárná hogy valami értelem csillogjon a szemében, holott egyáltalán nem találtam interaktívnak, szólok hozzá, nem figyel, hívom, nem jön. amikor nem hívom akkor meg ott sündörög a lábam alatt. nem is figyel rám. csak megtűr.
2011. júl. 4. 10:09
 7/54 anonim ***** válasza:

"Mit lehet szeretni egy pókban?

Mit lehet szeretni egy kaméleonban?

Mit lehet szeretni egy kígyóban?"


Ez egy kategória. A kutya-macska-papagáj egy másik. Én se értettem soha, mit lehet rajta szeretni. Semmit nem csinál. Odadörgölődzik hozzád néha, de azt is csak azért csinálja, hogy rád kenje a szagmintáját, tudatván, hogy az ő "családjához" tartozol...

2011. júl. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
olyan hörcsög szinten vannak.
2011. júl. 4. 10:09
 9/54 anonim ***** válasza:
92%

nem jáccik veled, arra van hogy tömd bele a kaját..


Először is tanulj meg írni. Másodszor: látom, te sem tudod, mi az a macska. Mi az, hogy nem játszik az emberrel? Ezt az ostobaságot.

2011. júl. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, látod, hogy semmi értelme a kérdésednek? Csak kötekedsz. Ezzel a jellemmel inkább menj a politika kategóriába, ott több az idióta, akik majd vitatkoznak veled teljesen semmi témákról.
2011. júl. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!