Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja? ( Kérdésed...

Mi lehet a baja? ( Kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés
Volt két kiscicám az egyik sajnos eltűnt, valószínűleg valaki elvitte.. Most csak az egyik van meg, de ő folyamatosan nyávog, nem úgy, mint általában a cicák, inkább úgy, mintha sírna. Rendesen kap enni, inni, foglalkozok, játszok vele, de még ígyis folyamatosan csak nyivákol.. Este nagyon sokáig az ablakom előtt van és akkor sem hagyja abba a nyávogást.. Hiányozhat a testvére? Sokszor csak mászkál a szobában és nyávog.. Őt keresheti? És mivel pótolhatnám ezt az "űrt", hogy eltűnt a testvére?
2011. júl. 4. 11:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

mennyi idős? nem tüzel véletlenül?

Mert akkor ivartalanítás,ha nem akarod ezt hallgatni örökké

2011. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 sabrina99 ***** válasza:

A korától is függ. Ha ivarérett akkor azért nyávog mert "+18".

De elképzelhető az is, hogy hiányzik neki a másik cica, próbáld meg mindig elterelni a figyelmét, adj neki finom falatokat. Előbb utóbb beletörődik, hogy egyedül van.

2011. júl. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Fiú cica, kb 4hónapos. Próbálok a kedvére tenni mindenben, de csak akkor hallgat el, ha rosszalkodhat.. Nagyon eleven több dolgot is tönkretett/megrongált már a házban..Többnyire mikor elfoglalja magát valamivel vagy rosszalkodik, akkor abbahagyja ezt a fülsiketítő nyávogást..
2011. júl. 4. 11:35
 4/17 anonim ***** válasza:
persze, hogy a másikat keresi aranyom.én szívesen adok mellé egy-két 8 hetes cirmoskát:))
2011. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

Hát, szerintem valószínű, hogy hiányzik neki. Hasonló helyzet a nagymamáméknál is volt, csak ott az anya cica kereste a kölykét/kölykeit. Ő is sokat nyávogott utánuk, pedig rendesen volt gondozva. (A kiscicák sajnos egy idő után nem voltak meg) :-( Beletelt egy kis idő, míg "felfogta", hogy nincsenek, hetekig nyugtalan volt, de egy idő után már nem nyávogott utánuk.

Szóval egy idő után a te kiscicád is "belefog" törődni, hogy már nincs ott a tesója, csak idő kell hozzá. Azért írtam ezeket idézőjelben, mert talán ott lesz benne a hiány, de már nem fogja keresni. Vagy szereztek hozzá egy másik kiscicát. Bár hogy az utóbbi megoldás mennyire válna be, nem tudom.

Remélem azért segítettem valamit.

De az biztos jót tesz neki, ha foglalkoztok továbbra is vele (játék, stb.). :-)

2011. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:) Hát megpróbálok vele minél többet foglalkozni! Voltunk már hasonló helyzetben, előző cicáink közül is egyik eltűnt, de tudtam, hogy ki vitte el így visszaszereztem. :)

Hülyeség ezen a területen macskát gondozni/nevelni, van egy macskagyűlölő szomszédunk meg egy pár lopós egyén, szóval itt rövid életűek a cicák, de próbálok rá nagyon vigyázni.

2011. júl. 4. 11:43
 7/17 anonim válasza:

Előző vagyok.

Akkor mégsem rossz ötlet egy másik kiscica mellé (11:36). :-)

2011. júl. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Oké! :) Megpróbálok szerezni neki egy játszópajtást!:)
2011. júl. 4. 11:45
 9/17 anonim válasza:

11:39-es vok megint:

Sajnos nagyiméknál is volt macskagyűlölő szomszéd. :-( :@ Az egyik azért háborodott fel, mert volt amelyik macsek átment (nem tehettünk róla) és belekakilt a veteményébe. Elkezdték megmérgezni a macskákat. Valami kolbászba mérget tettek, de olyan is volt, hogy tűt. :@ Jön a kérdés, akkor miért nem jelentették fel nagyimék őket. Azt nem tudom, de akkor is hogy lehetnek ilyen alávaló emberek/szomszédok?! Ők nem tudom hogy örültek volna ha az ő állatait bántja valaki (de ne bántsa). De aztán ezt bepuszilta, mert mindig volt olyan, amikor születtek új kiscicuk. :D Muszáj volt, hogy legyenek, az egerek miatt. A másik szomszédnak meg kutyája volt és ő inkább a kutyákat szerette, ő sem bírta a macskákat. Olyan is volt, hogy az egyik kandúr macskánk udvarolt egy csajszi cicának és nem telt bele sok idő valaki lelőtte őket, de nemcsak őket, hanem a másét is. Azért ennyi szívtelenség az emberekben hogy lehet, nem tudom! Az oké, ha valaki nem szereti/bírja a cirmosokat, de azért NEM KÉNE MÁSIK MACSKÁJÁT/ÁLLATÁT MEGÖLNI!!!

Bocsi, ha elszomorítottalak a kis történetemmel, de amikor láttam, hogy írtad, a ti szomszédotok is milyen, nem bírtam magamban tartani, nagyon sajnálom, átérzem milyen! :-(

Mindenesetre élvezzétek a cicáitokkal az időtöket, a kö..ög szomszédokat meg lekell SZ@RNI (tisztelet a kivételnek) magasról! :-)

2011. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak itt vannak ilyen szemetek!:)

Van kb. 5 kutyája és azok a szépek meg a jók, a macskákat meg el kell pusztítani légpuskával.. Agybeteg 1 nő..:D

2011. júl. 4. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!