Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gyors segítségre van szükségem...

Gyors segítségre van szükségem. (kiscicákról van szó) (? )

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy vidéken egy macska terhes most már nemsokára szülni fog, a gond csak annyi h az állat vagy belehal a szülésbe vagy semmi teje nem lesz amivel a kicsiket etetni tudná (nagyon kis nyüzüge nem tudott rendesen megnőni se). Addig oké hogy én szívesem felnevelem őket, etetem stb az menni fog mert nem új dolog, de honnan tudom meg h az anyának meddig van teje meddig tudja etetni őket(ha egyáltalán képes lesz rá)? Félek hogy csak azután jövök rá hogy késő lesz.

Bármilyen jótanácsot szívesen fogadok az üggyel kapcsolatban:).


2011. júl. 4. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:

lehet kapni állatoknak kifejlesztett cumisüveget, és macska tejet, ha segíteni akarsz rajtuk akkor így táplálhatod, meg fogják köszönni.

az anyának van egy darabig teje, azt látni fogod. ha beteg és elpusztul de a kiscicák egészségesek akkor amit írtam aszerint tápláld őket.szívesen segítenek állatpatikában is hogy hogy érdemes táplálni őket.

2011. júl. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha még nincs teje a cicának (látszólag), akkor szülés után kb másnap már szokott lenni, addig előteje van. Ha elég erősek a kicsik, hogy szívják rendesen, akkor hamar lesz teje.

Addig pedig kisegítheted tejpótlóval.

Sok sikert! Majd írd meg, hogy mi lett! :)

2011. júl. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
okés. mindenképpen megpróbálok nekik segíteni cumiztatni őket meg minden, egyedüli félelmem az hogy nem fogom tudni hogy hova rejti a kicsiket az anya és ha tudom is őket ellenőrizni, nem látom rajtuk h etette e az anya vagy sem.
2011. júl. 4. 21:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Hasonló szitu volt nálunk is. Én az anyamacskát kezdtem el etetni nagyon tápláló ételekkel, tápokkal. Naponta többször és vitamint is adtam neki. Pár nap alatt lett ereje és 5 édes-pici-szörgombócnak adott életet. 7 hétig csak szoptatta a kicsiket és még a szilárd mellett is tud nekik cicit adni. A természet megerősítette őket. Szóval én először az anyát etetném!
2011. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy az anyamacska egyik napról a másikra eltűnt, mindig nálunk volt de mintha elnyelte volna a föld nem találtam sehol, nem vagyom pesszimista de szerintem belehalt a szülésbe(tudtam hogy ez lesz:(() mert ha máshova viszi a piciket akkor visszajött volna kajálni mert nagyon sokat etettük.. a piciket is az egész környéken kerestem de nemtaláltam meg őket...... :(((
2011. júl. 8. 10:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hátha tényleg csak elvitte a babákat :(
2011. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!