Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S.! 4 napja fialt a...

S. O. S.! 4 napja fialt a macskám 3 kölyke született, de az egyik nem akar szopni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hiába teszem rá a cicire egyszerűen nem hajlandó szopni és csak nyávog folyamatosan ! Mit tehetnék? A másik kettő szopik rendesen és szépen fejlődnek. Félek hogy ez a kis nyüzüge nem fog megmaradni :( Próbáltam már cicacumisüveggel etetni, de úgy se akar :( Adjon valaki értelmes tanácsot ! Köszi előre is !
2011. júl. 5. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt így nehéz megállapítani, hogy mi baja lehet ilyen kis korban, de szerintem vigyétek állatorvoshoz.
2011. júl. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

minél előbb állatorvos!! nem kisebb?

nálunk még evett is, csak kicsit kisebb volt mint a másik kettő és meghalt :(

2011. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az egyik az nagyobb mint a másik kettő. Ő sajnos egy kicsike..jajj remélem nem lesz semmi baja! Mindjárt itt az állatdoki..
2011. júl. 5. 12:17
 4/7 anonim ***** válasza:
mit mondott az állatorvos?
2011. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos mire ide ért az orvos elpusztult :(
2011. júl. 5. 14:26
 6/7 anonim válasza:
Ez annyira szomorú :( Én meg úgy voltam vele,hogy született 4 gyögyörű kiscica és az anyjukat megölték a kutyák és a kicsiket mi etettük cumisüvegből tejjel,de egyszer csak rázkódtak egyet és elpusztultak :( De most szerencsére van 4 kiscica pont 2 fiú és 2 lány :) Anyamacskával együtt :) 2 hónaposak,de nagyon aktívak,aranyosak,játékosak :)
2011. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom! :(
2011. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!