Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más lett a cicám ivartalanítás...

Más lett a cicám ivartalanítás után. Lesz még olyan mint régen? :S

Figyelt kérdés
Régen a kandúr cicám minden nap velem aludt és dagasztotta a hasam,bújós és hízelgős volt,sokat játszott.Tegnap kiivartalanítottuk és azóta nem szeret engem:S Nem engedi hogy megsimogassam,menekül előlem,megharap,megmar,még csak nemis iszik se eszik.Ha bemegyek abba a szobába ahol ő van,egyből kimegy onnan.Annyira rossz,nagyon félek hogy ilyen marad, és nem lesz már olyan mint régen:'(Nektek is ilyen volt?Megváltozott? Kérlek segitsetek h mit csináljak:(
2011. júl. 5. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek, 1 nappal ezelőtt felvágták a cicádat, szerintem most hagyd őt pihenni:)

Nem fog megváltozni, de érthető, hogy ilyen, hisz nyilván még fáj a vágás nyoma, és zavarják a varratok.

Nem lesz semmi baja, de egy műtét után te se akarnád, hogy simogassanak:)

2011. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hagyd békén,neked se lenne kedved senkihez ezek után. pár nap múlva újra a régi lesz,most rosszkedvű és fájdalmai vannak.
2011. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)Igazatok van:)
2011. júl. 5. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:
a mi kandúr cicánknak kutya baja sem volt ivartalanítás után,ugyanolyan rosszcsont maradt és bújós...mondjuk őt annyira nem viselte meg a műtét,aznap már követelte a kaját is...
2011. júl. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás után 12 óráig nem mehettem a macskám közelébe. Meg akart támadni pedig nem tudott mozogni sem! De aztán ahogy jobban lett ugyanolyan lett mint korábban. Csak hízott valamicskét, de az rá is fért. Kicsit többen alszik talán.
2011. júl. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!