Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem eszik a cica 2. napja, az...

Nem eszik a cica 2. napja, az előző gazdi valami elég drága kaját adott neki, amit ausztriából rendelt. Nekem erre nincs pénzem. és nem is iszik. Ugye megeszi a kaját amit adok neki mielőtt éhenhalna?

Figyelt kérdés

aggaszt a dolog. msot érkezett hozzám 2napja.

De amúgy jól van dorombol, meg minden.


2009. márc. 29. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:

A nem eszik, még nem lenne probléma, a nem iszik már az.

(Nem hiszem, hogy valami drága vizet inna csak a cica.)

Szerintem irány a doki, ügyelet! Ivás nélkül 2 nap után már nagyon ki lehet száradva. Addig is próbáld fecskendővel itatni, ha nem megy akkor előbb-utóbb infúzió kell neki.

2009. márc. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne felejtsd el, hogy a cica is érzi, hogy most másnál van. Ha szerette az előző gazdit, akkor biztos megviseli a "váltás".

Mikor pici voltam és mentünk mamáékhoz nyaranta rendszeresen vittük a pici kutyát is. Amikor mi elmentünk csavarogni vagy fürdeni és mamáékkal volt a kutya, akkor bemászott a fotel alá és nem fogadott el se kaját se vizet, még húst sem, amíg haza nem értünk. Elképzelhető, hogy a cica is "csak" "lelkibeteg" picikét azért utasít el mindent. De vidd el orvoshoz, mert kiszáradhat, vagy pedig amit javasolt az első válaszadó, próbáld meg fecskednővel "itatni".

Majd írj, hogy mi van a cicával!

2009. márc. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A más ételre való átszoktatást fokozatosan kell csinálni. Vegyél egy-két dobozzal a régi tápból és fokozatosan keverd az újjal.
2009. márc. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amugy, meg az sem kizart, hogy inkabb ehenhal (Igen, megtortenhet, meg ha pici eselyel is) viszont a nm iszik az tenyleg gaz. (Vagy csak akkor nem iszik, amikor latjatok?)
2009. márc. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na megint vittem ki friss vizet és abba elkezdte a kis lábát belerakni mmint kb játszott vele v nemtom, meg már a kaját is rendesen szagolgatja
2009. márc. 29. 15:23
 6/6 A kérdező kommentje:
na már eszik rendesen, köszi a válaszokta!:):)
2009. márc. 30. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!